Atgriezties pie raksta

Ogres pilsētas svētki aizrit aktīvi un sportiski Foto

Pilsētas svētkos Ogres novada Sporta centrs sadarbībā ar biedrībām, sporta entuziastiem, sadarbības partneriem un draugiem Krasta laukumā, un Ogres 1.vidusskolas sporta laukumā piedāvāja sporta aktivitātes gan maziem, gan lieliem svētku dalībniekiem.

Tradicionāli svētku programmā tika iekļauti sporta spēļu turnīri tenisā, šahā, novusā, 3x3 florbolā, 3x3 basketbolā un mini futbolā.


Aktīvākajiem svētku dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī fitnesa nodarbībā brīvā dabā, titula "Veiklākais SUP" izcīnīšanā, foto orientēšanās sacensībās iepazīt mūsu pilsētas skaistākās un neparastākās vietas, kā arī palīdzēt Ogrei izcīnīt 2018.gada "Latvijas spēcīgākās pilsētas" titulu.


Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar īpašām Ogres pilsētas svētku medaļām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42162

2018. gada 26. augustā, 14:24, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andžs • 2018. gada 26. augustā, 17:51
Es uzvarēju litrabola distancē
bandinieks • 2018. gada 26. augustā, 17:07
un kur šīs aktivitātes vai vismaz daļa no tām ir ikdienā? neko no tām neredz, Krasta laukumā reti kādi sportot gribētāji ierodas, pat šaha spēlmaņi Ogrē ar uguni jāmeklē; kas traucē paņemt savu galdiņu un apsēsties uz soliņiem pie strūklakām un uzraut kādu partiju; kas zaudē - tam jāiet uz domi runāt, lai ko dara šahistu labā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet