Atgriezties pie raksta

Latvijas Spēkavīru čempionāta Superfinālā Ogrē uzvar Plivda Foto

25. augustā pie Vidzemes ledus halles, Ogrē, notikušajā "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta Superfinālā 11 atlētu konkurencē triumfēja līvānietis Artis Plivda. Ogrēnietis Māris Krievelis ierindojās 4.vietā.

Cīņā par titulu devās gan iepriekšējā gada stiprākais vīrs līvānietis Artis Plivda, gan jaunais U-105 SCL pasaules čempions ogrēnietis Māris Krievelis, gan iepriekšējo gadu čempioni Oskars Martužans un Didzis Zariņš, tāpat arī stabili un veiksmīgi sezonu aizvadošais Jānis Šleckus, jaunie atlēti Intars Sauskājs un Jānis Krūmiņš, kā arī Otomārs Skreija, Raivis Mundiciems, Ivars Grahoļskis un Jānis Ilgavižs. Rīta pusē norisinājās 1. kārta – priekšsacīkstes. Tajās piedalījās visi pieteiktie atlēti, lai kvalificētos sešām vietām Superfināla otrajā daļā.


 Turpmākajām sacensībām kvalificējās seši labākie. Pauzē starp sacensībām skatītāji varēja sekot tam, kā Agris Kazeļņiks uzstādīja rekordu, velkot 32 Ogres motokluba "Rēgi" motociklus. Kopējais motociklu un to braucēju svars bija vairāk nekā 15 tonnas. Arī Artis Plivda parādīja savu spēku, noturot superbaikus, kas brauca katrs savā virzienā. Tāpat šajā pauzē notika motokluba "Rēgi" un tā viesu motociklu parāde.


Pēc šiem šoviem sekoja sacensību otrā kārta, kurā sešiem atlikušajiem atlētiem bija jāveic vēl četri vingrinājumi.


Kopvērtējums:


1.Artis Plivda – 28 p.


2.Jānis Šleckus – 52 p.


3.Didzis Zariņš – 49 p.


4.Māris Krievelis – 44 p.


5.Oskars Martužans – 43 p.


6.Otomārs Skreija – 30 p.


Agris Kazeļņiks pēc sacensībām: "Pateicamies katram interesentam, kurš klātienē vēroja "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta Superfinālu un atbalstīja spēkavīrus viņu cīņā par uzvarētāja titulu. Tāpat ļoti liels paldies visiem Spēkavīru čempionāta atbalstītājiem. Esam aizvadījuši jubilejas - 15. sezonu, noskaidrojuši labākos spēkavīrus, esam gandarīti par viņu uzrādītajiem rezultātiem. Jāteic, ka likumsakarīgi uzvarēja tie, kuri parādīja cīnītāja raksturu. Apsveicam Arti ar uzvaru – viņš to bija pelnījis!"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42174

2018. gada 27. augustā, 11:31, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet