Atgriezties pie raksta

Ogres jaunajiem basketbolistiem sudraba medaļas Tallinā Foto

No 7. līdz 9. septembrim Ogres 2008. gadā dzimušo puišu komanda piedalījās basketbola turnīrā, kas notika Igaunijas galvaspilsētā - "Tallin Open Cup 2018".

Piecās spraigās spēlēs jaunie ogrēnieši sava trenera Naura Bajāra vadībā izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas.


Jau pašā pirmajā mačā Ogres komandai nācās spēkoties ar spēcīgo Rīgas vienību DSN. Mūsējie cīnījās godam, tomēr augumā un meistarībā pārākie rīdzinieki bija pārāki ar 27:43.


Turnīra turpinājumā ogrēniešiem viena pēc otras pretī stājās trīs igauņu komandas. Pirmo uzvaru mūsējie guva mačā pret "Keila KK" (59:29), bet nākamajā dienā tika pārspēta arī "Tallinna Kalev/Altius" (33:23) un "Saku KK" (41:29). Mūsējie regulārajā turnīrā ierindojās 2.vietā, iegūstot iespēju vēlreiz tikties ar DSN basketbolistiem, šoreiz jau cīņā par pirmo vietu.


Turnīra pēdējā dienā Ogres puikas aizvadīja vēl vienu labu maču, tiesa, arī tajā vēl neizdevās pārspēt Rīgas komandu, kas šajā vecuma grupā šobrīd varētu būt spēcīgākā visā Latvijā. Lai arī tika piedzīvots zaudējums ar 36:48, ogrēnieši no sava trenera saņēma uzslavu par pašaizliedzīgu cīņu, bet no turnīra rīkotājiem – sudraba medaļas.


Par labāko spēlētāju starp ogrēniešiem tika atzīts Olivers Deinats. Vēl Ogres komandā spēlēja Bruno Jēkabsons, Bernards Zariņš, Artjoms Mihailovs, Ralfs Pāvuls, Leonards Rožāns, Aksels Ošs, Tanels Lapsiņš, Martins Mistris, Rihards Saulītis un Edvards Špaks. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42266

2018. gada 11. septembrī, 15:46, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet