Atgriezties pie raksta

Ogres orientieristiem medaļas Latvijas čempionātā Turaidā Foto

Rudens sezonas galvenie starti Latvijas orientēšanās sportā tika aizvadīti 8. un 9. septembrī Turaidā – apvidū, kur vēl tikai pirms mēneša spēkiem mērojās pasaules spēcīgākie orientieristi, informē Ogres NSC treneris Nauris Neimanis.

Turaidā notikušajā Latvijas čempionātā lieliski savu sagatavotību apliecināja Ogres orientieristi, kas izcīnīja medaļas gan stafešu sacensībās, gan vidējā distancē.


Stafetes distancē Gaujas senlejas gravās teicamu sniegumu demonstrēja meitenes, kas dzimušas pēc 2006.gada (vecuma grupa S12) - Elma Bremze, Līva Elīza Andersone un Patrīcija Valaine (ONSC/OK Ogre) 12 komandu konkurencē kļuva par Latvijas čempionēm, par 20 sekundēm apsteidzot tuvākās sekotājas no "Kāpa OK/Ādažu BJSS".


Vecumā grupā V12 ogrēnieši Lūkass Siliņš, Renārs Grasis un Emīls Šulcs sīvā cīņā ar konkurentiem no komandām "Auseklis IK" un "Kāpa OK/Ādažu BJSS" izcīnīja bronzas godalgas. Bronzas godalgas arī vecuma grupas V14 puišiem Audrim Odo Vītoliņam, Ronaldam Aleksānam un Jēkabam Tomam Andersonam (ONSC/OK Ogre). Jāpiebilst, ka vairākiem mūsu jauniešiem šīs ir pirmās Latvijas čempionātu medaļas, kas noteikti vairos viņu pārliecību cīņā par turpmākajiem panākumiem.


Elites vīru konkurencē uz starta stājās 26 komandas - visi šobrīd spēcīgākie Latvijas orientieristi. Ogrēnieši Valters Reneslācis, Edgars Ustinovs un Andris Kivlenieks parādīja teicamu sniegumu trīs etapu garumā – smagā un kāpumiem bagātā distancē. Pēc desmit gadu pārtraukuma atkal izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas stafetē Elites grupā. Ogrēnieši izcīnīja bronzu, par ko īpaša uzslava pienākas Andrim Kivleniekam, kurš 3. etapa noslēgumā spēja atrauties no pagājušā gada čempioniem - "Saldus OK" orientieristiem.


Arī vidējā distance Ogres orientieristiem bija veiksmīga un medaļām bagāta. Divpadsmitgadīgo zēnu grupā 55 dalībnieku konkurencē 2,2 km garajā distancē zelts Lūkasam Siliņam (ONSC/Ogre OK), bet bronza Emīlam Šulcam 55 dalībnieku konkurencē. Savukārt spēcīgajā junioru konkurencē 2.vieta un sudraba medaļa Edgaram Ustinovam.


Sportistus panākumiem gatavoja orientēšanās treneri Iveta Holcmane un Nauris Neimanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42284

2018. gada 13. septembrī, 13:37, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet