Atgriezties pie raksta

Zemessargu rīkotajās sacensībās pirmo reizi uzvar policisti

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres novada sporta centra šautuvē notika tradicionālās Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona ložu šaušanas sacensības, kas bija veltītas militārās vienības dibināšanas 27. gadadienai.

Pirmo reizi šo sacensību vēsturē ļoti sīvā cīņā par uzvarētājiem kļuva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa snaiperi.


Šogad sacensībās startēja deviņas komandas – piecas pārstāvēja ZS 54.ITBN, divas – Valsts policijas Ogres iecirkni, viena – Ogres novada pašvaldības policiju, bet viena Reģionālo drošības servisu.


Sacensību programmā bija trīs vingrinājumi – šaušana ar dienesta pistoli no 25 m distances, ātršaušana un dueļu šaušana. Var teikt, ka viss izšķīrās pēdējā vingrinājumā – dueļos, kur spēcīgāki izrādījās Valsts policijas Ogres iecirkņa pirmā komanda ar Arni Birzi, Nauri Reinsonu un Ati Ratnieku sastāvā. Jāpiebilst, ka šie trīs snaiperi uz šo panākumu gāja ļoti mērķtiecīgi, jo arī pirms gada viņi kāpa uz goda pjedestāla – kā otrā labākā komanda.


Šoreiz ar otro vietu nācās samierināties iepriekšējiem čempioniem – ZS 54. ITBN NMN (nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas) rotas komandai (štāba virsseržants Uldis Adijāns, virsseržants Ivars Lācis un virsseržants Raimonds Eglītis), bet trešo vietu ieņēma ZS 54. ITBN 3. Inženiertehniskās rotas zemessargi (Ivars Upītis, Oļegs Rītiņš un Artis Galejs).


Zemessardzes 54. Inženiertehniskais bataljons pateicas Ogres novada pašvaldībai un Ogres novada sporta centra šautuves administratoram Andrim Sosnaram par atbalstu sacensību norisē!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42304

2018. gada 17. septembrī, 10:47, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet