Atgriezties pie raksta

"Ogres Vilki" ar 12:0 sagrauj vienaudžus no Kuldīgas

Jaunā Latvijas florbola jaunatnes čempionātu sezona sākās Kuldīgā ar spēli starp vietējo "KNSS" un FK "Ogres Vilki" komandām U13 vecuma grupā, kurā ar graujošu rezultātu uzvarēja ogrēnieši.

Jau no pirmām spēles sekundēm FK "Ogres Vilki" komandai bija nospiedošs pārsvars spēlē, par ko liecina gan rezultāts uz tablo 12:0 (6:0, 3:0, 3:0), gan arī iespaidīgā metienu attiecība 43:10. Lai arī metienu pa Rodrigo Druvas sargātajiem vārtiem nebija daudz, tomēr, kad mūsu komanda aizrāvās uzbrukumā, Rodrigo nācās glābt komandu no vārtu zaudējuma. Sezonas pirmajā spēlē tika pieļautas daudzas kļūdas abu komandu izpildījumā, kuras sezonas laikā būs jāizskauž.


Rezultatīvākie FK "Ogres Vilku" komandā ar 5 punktiem bija Normunds Skučers (4+1), Edgars Gremze (3+2) un Kārlis Stukāns (2+3). Īpaši ir jāatzīmē Edgara aukstasinība un meistarība vairāku vārtu guvumā, kā arī Franča Raituma cīņas spars. Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Gvido Galauskis. Diemžēl spēlē nevarēja piedalīties traumu guvušais Andris Spila, taču ceram viņu redzēt uz laukuma jau nākamajā spēlē.


Nākamo spēli FK "Ogres Vilki" U13 aizvadīs 25.septembrī plkst. 20 Ķekavā, spēlējot pret FK klubu "Ķekavas buldogi".


Aicinām atbalstīt FK "Ogres Vilki" virslīgas komandu šo piektdien, 21. septembrī, plkst. 20 Ķekavā, kur viņi tiksies ar Ķekavas komandu un svētdien, 23. septembrī, plkst. 18 Ogres 1.vidusskolas sporta zālē, kur vilki uzņems Latvijas čempionvienību florbolā "Betsafe Oxdog Ulbroka".


2018./2019. gada sezonā FK "Ogres Vilki" piedalās Latvijas čempionātā ar četrām komandām: U8, U10, U11, U13 un vīriešu virslīga. FK "Ogres Vilki" klubu atbalsta Ogres novada pašvaldība, "Macron Latvia" un "Kurbads".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42331

2018. gada 21. septembrī, 08:17, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 2018. gada 24. septembrī, 08:56
Cik gadu ir Kuldīgas vienaudžiem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet