Atgriezties pie raksta

Olimpiskajā dienā teju 800 jauno sportistu veido Ogres logo Foto

Šodien arī Ogrē norisinājās Latvijas "Olimpiskā diena 2018", kurā piedalījās Ogres un Lielvārdes novadu pirmsskolas un vispārējo izglītības iestāžu skolēni un skolotāji.

Olimpiskās dienas dalībnieki Ogres novada Sporta centra stadionā izveidoja Ogres logo, kas tika iemūžināts fotogrāfijās.


Atklājot Olimpisko dienu, sportistus sveica Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga.


"Man ir prieks, ka jūs esat gatavi šodien vingrot, bet šī diena ir aicinājums būt aktīviem katru dienu un domāt par savu veselību un kustībām. Olimpiskā diena ir arī atgādinājums, ka ne tikai skolas vecuma jauniešiem, bet visu mūžu jādomā par savu ķermeņa fizisko attīstību un pilnveidošanos. Esiet aktīvi!" vēlēja Dz.Žindiga.


Uzverot Olimpiskās dienas nozīmīgumu, tās ievadā tika atskaņota Latvijas valsts himna, kā arī pacelts Latvijas Olimpiskās komitejas karogs. To bija uzticēts izdarīt Ogres novada Sporta centra sportistam, Ogres tehnikuma audzēknim Artūram Pastoram.


Kā ierasts, Olimpiskā diena sākās ar kopīgu rīta vingrošanu. Turpinājumā skolēni sacentās tradicionālajās vieglatlētikas stafetēs - pretstafetē, zviedru stafetē un 4x100 metru stafetē 4.- 12. klašu skolēniem.


Pirmsskolas vecuma dalībniekiem bija iespēja izskriet 400 metrus garo stadiona Goda apli, bet vēlāk doties un izmēģināt spēkus KIDS ATHLETICS šķēršļotajos pārbaudījumos.


Šogad "Olimpiskās dienas 2018" devīze Latvijā ir "Teniss vieno!" un tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida tenisa popularizēšanai, tāpēc dienas laikā, paralēli stafetēm, skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīt tenisa spēli, izmēģinot dažādus ar tenisa elementiem saistītus uzdevumus.  


Šogad Latvijas "Olimpiskajā dienā" piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - vairāk nekā 145 000, no kuriem gandrīz 800 dalībnieku bija no Ogres un Lielvārdes novadiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42333

2018. gada 21. septembrī, 12:32, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet