Atgriezties pie raksta

"Ogres Vilku" U13 komanda pagarinājumā uzvar "Ķekavas Buldogus" Foto

2. oktobrī florbola kluba "Ogres Vilki" U13 komanda devās uz Ķekavu, kur jaunajā Sporta centrā aizvadīja sezonas otro spēli pret vietējo "Ķekavas Buldogu" komandu.

Ogres komanda svinēju uzvaru 7:6 (0:2, 4:2 2:2, 1:0), kas noskaidrojās pēcspēles metienos.  


Lai arī spēles pirmajā periodā lielāka rosīšanās notika pie mājinieku vārtiem, tomēr Ķekavas komandas vārtsargs rādīja lielisku sniegumu. Pirmais periods noslēdzās "Ogres Vilkiem" nelabvēlīgi 0:2. Otrajā periodā Vilki rādīja lielisku sniegumu gan atspēlējot divu vārtu deficītu, gan kopumā neļaujot justies droši Ķekavas komandai. Tomēr perioda beigās tablo rādīja 4:4. Trešā perioda sākumā "Ogres Vilki" iemeta vēl divus vārtus un spēles 30. minūtē rezultāts uz tablo bija jau 6:4, kas samulsināja Ķekavas komandu un viņi pieprasīja pārtraukumu.


Pēc pārtraukuma "Ķekavas Buldogi" uzsāka pakaļdzīšanos ar sīviem uzbrukumiem, kas vainagojās ar panākumiem. Spēles 31. minūtē Ķekavas komandas spēlētājs pārspēja mūsu vārtsargu Rodrigo Druju. 38. minūtē Ķekavas komanda nomainīja vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju un norisinājās aktīva spēlē pie Ogres komandas vārtiem. Ogres komandas spēlētājam Patrikam Cinītim gan izdevās izlauzties tukšo Ķekavas komandas vārtu virzienā, taču Ķekavas komandas aizsargi uz pārkāpuma robežas neitralizēja šo uzbrukumu. Turpmāk turpinājās aktīva "Ogres Vilku" vārtu bombardēšana un 7,6 sekundes līdz 3. perioda beigām “Ķekavas Buldogi” izlīdzināja rezultātu.


Turpmāk sekoja pēcspēles metienu sērija, kur katra komanda izpildīja 3 metienus. "Ogres Vilku" komandā pirmos divus metienus nesekmīgi izpildīja Edgars Gremze un Normunds Skučers. Tāpat neveicās arī pretinieku komandai. Uzvaras vārtus šajā pēcspēles metienu sērijā guva Kāris Stukāns. "Ķekavas Buldogu" komandai bija iespēja izdarīt pēdējo metienu, taču spēlētājs metiena brīdī pārkāpa noteikumus un vārtu guvums netika ieskaitīts. Līdz ar to "Ogres Vilku" U13 komanda varēja svinēt otro uzvaru šajā sezonā. 


Par šīs spēles labāko spēlētāju tika atzīts Patriks Cinītis, viņa kontā 2 gūtie vārti. Viss līderu četrinieks bija nopelnījis katrs pa 2 rezultativitātes punktiem. Spēles nobeigums abu komandu faniem bija nervus kutinošs, bet visa spēlē kopumā ļoti baudāma. Prieks par saspēlēm un iespēlētu kombināciju izspēlēm! Skaists vārtu guvums izveidojās Gvido Galauska un Riharda Avota saspēlē un uzslavu par pašaizliedzību ir pelnījuši Rūdolfs Gremze un Ralfs Kalniņš. Uz šo spēli komanda bija ieradusies maksimālajā sastāvā: 11 spēlētāji un 2 vārtsargi. 


Kopvērtējumā pēc divām spēlēm ar 5 punktiem "Ogres Vilki" U13 saglabā pirmo vietu Rietumu divīzijā.


Nākamā spēle U13 komandai gaidāma 8.oktobrī plkst. 16 Bauskā pret vietējo komandu, savukārt, pirmā mājas spēle norisināsies 14. oktobrī plkst. 14 Ogres 1. vidusskolas sporta zālē pret Liepājas komandu "Kurši" U13. Pēc šīs spēles plkst. 18 norisināsies "Ogres Vilku" virslīgas komandas spēkošanās ar kaimiņu komandu "Lielvārde/Fat Pipe".


Oktobris ir ļoti aktīvs visām "Ogres Vilku" komandām - U10 uzsāks dalību turnīrā 21.oktobrī Valmierā, sabraukumā tiekoties ar Ulbrokas, Lielvārdes, Madonas/Kalsnavas un "Riga Rockets" vienaudžiem.


Savukārt jūs aicinām nākt atbalstīt U11 komandu, kas uzsāks savu sezonu Ogres 1.vidusskolas sporta zālē 7.oktobrī. Viņiem pretī stāsies Cēsu, Ulbrokas un “Riga Rockets” komandas. Spēļu sākums plkst. 10, dienas garumā varēs vērot 9 spēles U11 vecuma grupā.


Florbola klubs "Ogres Vilki" uzņem dalībniekus vecumā no 6 – 12 gadiem. Papildu informāciju var iegūt zvanot trenerim Andrim Vasiolekam, mob.tālr.: 26555474.


"Ogres Vilkus" atbalsta Ogres novada pašvaldība, "Macron Latvija" un "Kurbads".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42402

2018. gada 4. oktobrī, 10:34, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ome • 2018. gada 4. oktobrī, 16:00
Malači Ogres vilki U13.Tā turpiniet!Parādiet visiem kādi ir vilki Ogrē!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet