Atgriezties pie raksta

Rīgas pilī sveic Ogrē notikušās Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā ieguvējus Foto

Piektdien Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī sveica Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā ieguvējus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Tradicionālās sacensības valsts simtgadē norisinājās Ogres novada Sporta centra stadionā.


 

Tikšanās sākumā Valsts prezidents uzsvēra, ka šogad balvas izcīņa bija īpaša, jo norisinājās Baltijas valstu simtgades gadā.


"Šīs sacensības apliecina, ka Latviju, Lietuvu un Igauniju vieno gan sportiska sacensība, gan kopības sajūta. Ir gandarījums, ka Baltijas sportisti sasniedz augstus rezultātus. Jūsu panākumi – gan individuālie, gan komandas – ir ierakstīti mūsu valstu sporta vēsturē un ir piemērs mūsu jaunajiem vieglatlētiem," svinīgajā pasākumā teica Valsts prezidents.


Raimonds Vējonis Valsts prezidenta balvu par labāko rezultātu sieviešu vērtējumā pasniedza 200 metru skrējējai Guntai Vaičulei, vīriešu vērtējumā – šķēpmetējam Magnusam Kirtam (Igaunija). Savukārt Valsts prezidenta balvu komandu kopvērtējumā, kā arī vīriešu un sieviešu konkurencē ieguva Lietuvas vieglatlētikas izlase.


Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības šogad notika 24. reizi un norisinājās no 15. līdz 16. jūnijam Ogres novada Sporta centra stadionā. Par ieguldīto darbu sacensību organizēšanā Valsts prezidents pateicās Valmieras pilsētas pašvaldībai un Ogres novada pašvaldībai, kā arī Latvijas Vieglatlētikas federācijai.


Noslēgumā Raimonds Vējonis visiem sportistiem novēlēja: "Lai jums izdevusies treniņu sezona un nākamajā gadā novēlu sasniegt vēl augstvērtīgākus rezultātus! Veiksmi un izdošanos!".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42483

2018. gada 13. oktobrī, 10:19, Sports
Valsts prezidenta kanceleja

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet