Atgriezties pie raksta

Ar vēsturisku turnīru prezentē Rubīna kausu

14.oktobrī Ogres stadiona hallē notika četru leģendāru telpu futbola komandu ("Jumis", "Selding", "Dinamo Ogre" un "Orions CK") turnīrs, ar kuru tika prezentēts Rubīna kauss, kas veltīts Paulam Rubīnam - ilggadējam futbola trenerim, kurš visu savu mūžu bija veltījis šī sporta veida attīstībai Ogrē.

Ogrēnietis Pauls Rubīns (18.06.1964. – 17.10.2014.) bija ilggadējs futbola treneris un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas futbola speciālists un docents, kurš visu savu mūžu bija veltījis futbola attīstībai Ogrē. Pirms trim gadiem tieši oktobrī viņš tikai 50 gadu vecumā devās mūžībā pēc pēkšņas un smagas slimības.


Lai godinātu izcilā trenera piemiņu, biedrība "Osports", sākot ar šo sezonu, rīkos viņam veltītu turnīrus – Rubīna kausa izcīņu telpu futbolā. Šim pasākumam izgatavots ļoti skaists kauss, kas būs ceļojošais.


Turnīra dienā futbolisti apmeklēja Paula Rubīna atdusas vietu, lai godinātu savu treneri arī tur.


Rubīna kausa izcīņas pirmais turnīrs notiks telpu futbola sezonas laikā. Par to sacentīsies Ogres novada atklātā čempionāta dalībnieces. Šis čempionāts startēs pēc divām nedēļām – 27. oktobrī. Šosezon savu dalību Ogres novada atklātajam čempionātam telpu futbolā pieteikušās 16 komandas, kas sadalītas divās līgās.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
OSPORTS.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42500

2018. gada 16. oktobrī, 05:58, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet