Atgriezties pie raksta

Ogres karatistiem medaļas Salaspilī un Jūrmalā

Ogres bērnu kluba "Karate SEN-E" audzēkņi savu 30. sezonu sākuši ar startiem turnīros, kas notika Salaspilī un Jūrmalā – abos tika izcīnītas medaļas.

Septembra nogalē Salaspils sporta hallē norisinājās Latvijas čempionāts karatē, kurā piedalījās visi visstiprākie Latvijas klubi (kopumā - 25 klubi). Ogres kluba "Karate SEN-E" audzēkni šajā turnīrā izcīnīja trīs godalgotas vietas. Par Latvijas čempioni kļuva Aleksandra Pavlova (12-13 g., līdz 42 kg). Bronzas medaļas Pēterim Preisim (14-15 g., KUMITE, virs 70 kg) un Ralfam Prancānam (12-13 g., KUMITE, līdz 50 kg).


Jau nākamajā nedēļās nogalē ogrēnieši piedalījās turnīrā "Jūrmalas kauss 2018", kurā klubu vērtējumā izcīnīja 3. vietu, bet individuāli – 13 medaļas. Zelta godalgas Aleksandrai Pavlovai, Vladai Pavlovai, Ralfam Prancānam un Pēterim Preisim, sudraba - Aleksandrai Pavlovai, Vladai Pavlovai un Austrim Brazevičam, bet bronzas - Justīnei Filipsonei, Ralfam Prancānam, Gustavam Jaudzemam (divās kategorijās), Toms Vemperam un Roberts Pazaram.


Katru gadu rudenī klubs "Karate SEN-E" komplektē jaunas grupas. Galvenā mūsu kluba atšķirība ir tā, ka klubs piedāvā audzēkņiem ne tikai vienkārši pavadīt brīvo laiku pēc mācībām, bet vietu, kur audzēknis pilnveido sevi un gūst rezultātus atbilstoši ieguldītajam darbam. Bērni – gan zēni, gan meitenes, var pieteikties nodarbībām jau no četru gadu vecuma. Pateicoties ilgstošām treniņa nodarbībām, audzēkņi iemācās kļūt miermīlīgāki un atsaucīgāki. Nodarbībās bērni apgūst nepieciešamos aizsardzības paņēmienus, uzlabo veselību un pašsajūtu, norūda ķermeni, sajūt jaunas, pozitīvas pārmaiņas sevī, kā arī izmaina savus uzskatus par dzīvi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42519

2018. gada 18. oktobrī, 15:44, Sports
Jevgenijs Ivanovs, Ogres bērnu kluba "KARATE SEN-E" treneris

Jaunākie komentāri

Andžs • 2018. gada 18. oktobrī, 18:02
Visi karatisti Ir mazliet galvā sisti.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet