Atgriezties pie raksta

Ogres NSC futbolisti – Attīstības grupas vicečempioni Foto

Pagājušās nedēļas izskaņā Cēsīs notika Latvijas jaunatnes čempionāta U-14 vecuma Attīstības grupas finālturnīrs, kurā astoņu komandu konkurencē sudraba medaļas izcīnīja Ogres novada sporta centra komanda, kuru trenē Raivis Rubīns.

Divi ogrēnieši saņēma individuālās balvas – Raivo Stūriņš tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu, bet Renārs Zīmelis – par labāko pussargu.


Uzvaras laurus Cēsīs plūca komanda "Ilūkstes novada SS", aiz sevis labāko trijniekā atstājot savus vienaudžus no "Ogres NSC" un "LBF JFK Daugava".


Finālturnīra A apakšgrupā Ilūkstes komanda izcīnīja uzvaru pār "Bauskas BJSS/FK Iecava" (3:0) un "LBF JFK Daugava" (3:0), kā arī cīnījās neizšķirti (0:0) ar "FK Spartaks/Jūrmalas SS". Otrie šajā konkurencē bija "LBF JFK Daugava" futbolisti ar diviem panākumiem.


Tikmēr B apakšgrupā līdzīgi klājās Ogres NSC komandai, kas pārspēja "Saldus SS/Brocēnu NBJSS" (2:0) un "Babītes SK" (1:0) vienaudžus, kā arī dalīja punktus (3:3) ar "Madonas BJSS/ZFC". Ar četriem punktiem otrie šajā grupā bija "Babītes SK" jaunieši.


Spēlēs par 1./4. vietu Ilūkstes komandai pirmās vietas nodrošināšanai pietika ar 1:1 neizšķirtu pret "Babītes SK" un 2:1 panākumu pār "Ogres NSC". Savukārt mačos par 5./8. pozīciju veiksmīgākie bija "Saldus SS/Brocēnu NBJSS" futbolisti.


Par turnīra labāko vārtsargu tika nosaukts Raivo Stūriņš (Ogres NSC), labākā aizsarga balvu saņēma Dāvis Fjodorovs (Ilūkstes novada SS), par labāko pussargu atzina Renāru Zīmeli (Ogres NSC), savukārt labākā uzbrucēja balva pienācās Raineram Bukam (Ilūkstes novada SS).


"Ogres NSC" sastāvs: Raivo Stūriņš, Renārs Zīmelis, Timurs Lomidze, Kristians Labanovs, Kristaps Rancāns, Ēriks Rudaks, Regnārs Skujiņš, Dāvis Līvs, Daniils Makarovs, Kristaps Kalmanis, Mārtiņš Matvejevs, Raitis Medvedskis, Raivo Vuškāns, Vladimirs Paškovičs, Dāvids Hanrijs Pimanovs, Toms Škutāns, Marks Markuss Rība un Ričards Varens.


Šosezon dažādās vecuma grupu spēlēs spēkiem mērojas kopumā 154 komandas, kas jau atkal ir jauns čempionāta dalībnieku rekordskaits. Latvijas jaunatnes čempionāts, kā ierasts, norisinās piecās vecuma grupās (U-13, U-14, U-15, U-16 un U-18), bet sacensību dalībnieki ir sadalīti trīs spēku samēru konkurencēs – Elites, Meistarības un Attīstības grupās.


Elites grupā tiek pulcētas spēcīgākās sava vecuma Latvijas komandas, Attīstības grupā spēkiem mērojas komandas, kas tiecas sasniegt Elites grupas meistarības līmeni, bet Meistarības grupa ir kā pārejas starpposms no Attīstības uz Elites grupu. Ar katru nākamo čempionāta sezonu tā dalībnieku skaits ir jūtami palielinājies. Tā, piemēram, 2013. gadā čempionātā piedalījās 67 komandas, aizpērn – 129 vienības, bet pirms gada – jau 142 komandas. Tāpat pagājušajā gadā pirmoreiz starp Elites un Attīstības grupām tika ieviests jauns starpposms jeb Meistarības grupa, kurā pērn sacentās U-14 vecuma grupas futbolisti, bet šogad tiem klāt nākuši arī U-15 un U-18 vecuma spēlētāji.


Izmantotie resursi: www.lff.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42557

2018. gada 24. oktobrī, 09:41, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet