Atgriezties pie raksta

Ogrēniešiem medaļas Minihandbola festivālā Salaspilī

Oktobra vidū Salaspilī notikušajā Minihandbola festivālā ar labiem panākumiem piedalījās Ogres jaunie handbolisti, kuru komandas izcīnīja divus medaļu komplektus – zelta un bronzas.

Vislielākā konkurence bija 2008.gadā dzimušo zēnu komandu grupā, kurā startēja astoņas vienības, tostarp divas no Ogres - "Ogres NSC" un "HK Ogre". 


Kā informē handbola treneris Andris Sosnars, no mūsējiem šoreiz labāk veicās "Ogres NSC" handbolistiem, kuri izcīnīja piecas uzvaras, tostarp komandu "HK Ogre" pieveica ar 9:4, nopelnot bronzas godalgas. Otrai Ogres komandai četras uzvaras un 4.vieta. 2009.gadā dzimušo zēnu vecuma grupā cīnījās piecas komandas, starp tām arī "Ogre'. Ogrēnieši svinēja četras ļoti pārliecinošas uzvaras, iegūstot 1.vietu un zelta medaļas.


Turnīrā piedalījās Ogres NSC un HK "Ogre" audzēkņi: Edgars Bers, Iļja Pokidovs, Markuss Marga, Mihails Topraks, Vladimirs Kuzņecovs, Rihards Naumovs, Timurs Sidorovs, Aleksandrs Raguļskis, Adriāns Bars, Andrejs Semenčenko, Raitis Rudko, Vadims Ivanovs, Daniils Lomako un Arina Grozova.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42562

2018. gada 24. oktobrī, 14:37, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet