Atgriezties pie raksta

"Ogres Vilkiem" astotais zaudējums pēc kārtas

 


Svētdien ELVI florbola līgā vīriešiem FK "Ogres Vilki" savu līdzjutēju priekšā ar rezultātu 6:17 atzina Liepājas "Kurši/Ekovalis" pārākumu, tādējādi piedzīvojot jau astoto neveiksmi pēc kārtas.

Ogrēniešiem neveiksmīgs bija jau pats spēles sākums, kad 1.minūtē viņu vārtiem lauzās Edgars Freimanis un, neskatoties uz aizsargu pretdarbību, spēja izdarīt metienu, pēc kura bumbiņa starp vārtsarga Edgara Engelberga kājām šķērsoja vārtu līniju – 1:0. Pēc septiņām nospēlētām minūtēm laukuma saimnieki ieguva skaitlisko pārsvaru, bet divu minūšu noraidījums šoreiz bija par labu liepājniekiem, kuru to izmantoja, gūstot vēl divus vārtus – 3:0. Tikai pirmā perioda pēdējā minūtē, kad viesi jau atradās vadībā ar 5:0, iemesls uzgavilēt beidzot bija arī ogrēniešiem – 1:5, ar precīzu metienu izcēlās viņu uzbrukuma līderis Elvijs Jankovskis. Liepājas florbolistiem līdz pārtraukumam atlikušā laika pietika, lai gūtu vēl vienus vārtus – 6:1.


Otrā perioda sākumā vēl divus vārtus guva ogrēnietis Elvijs Jankovskis, atjaunojot zināmu intrigu (3:6). Tomēr lauzt spēles gaitu "Ogres Vilkiem" neizdevās – pēc otrās trešdaļas komandai "Kurši/Ekovalis" bija jau astoņu vārtu pārsvars (11:3).


Pēdējā perioda sākumā laukuma saimniekiem izdevās gūt trīs vārtu pēc kārtas, padarot rezultātu kaut nedaudz pieklājīgāku – 6:11. Mača izskaņā laukumā uzvirmoja emocijas, kuru dēļ par nesportisku uzvedību uz 12 minūtēm katrs tika noraidīti ogrēnietis Kristaps Tontegode un liepājnieks Edgars Freimanis. Galarezultātā Ogres florbolistiem no sagrāves gan neizdevās izvairīties – ļoti pārliecinošu uzvaru ar 17:6 svinēja Liepājas komanda.


Labākā spēlētāja balvu starp ogrēniešiem ieguva Elvijs Jankovskis, kurš ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 4 (1+3) punkti Markusa Januševska kontā.


Komandai "Kurši/Ekovalis" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 12 punktu, bet joprojām 7.vieta. Ogrēnieši joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā vietā.


FK "Ogres Vilki" – "Kurši/Ekovalis" 6:17 (1:6, 2:5, 3:6)


FK "Ogres Vilki": Elvijs Jankovskis 5 (4+1), Markuss Januševskis 4 (1+3), Mārtiņš Ansons 1 (1+0), Toms Rislings 1 (0+1), Kristaps Tontegode 1 (0+1).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42601

2018. gada 30. oktobrī, 13:04, Sports
www.floorball.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet