Atgriezties pie raksta

Mūsējiem zelts un sudrabs Minihandbola festivālā Ludzā

Skolēnu brīvlaikā Ludzā notika Minihandbola festivāls, kurā ar divām komandām piedalījās Ogresgala pamatskolas jaunie handbolisti, informē handbola treneris Aivars Vekmanis.

Mūsu sportisti cīnījās lieliski, jaunākajā vecuma grupā tiekot pie zelta medaļām, bet vecākajā – pie sudraba.


Ogresgalieši savu sastāvu bija papildinājuši ar trim vienaudžiem no Ogres, kuri trenējas Ogres novada sporta centrā, bet abām komandām bija dots nosaukums HK "Ogre".


Vecākajā grupā mūsējie izšķirošajā spēlē ļoti sīvā cīņā bija spiesti atzīt mājinieku ludzāniešu pārākumu, tāpēc šoreiz viņiem nācās samierināties ar otro vietu un sudraba godalgām. Komandā spēlēja: Reinis Rudko, Dominiks Ašmanis, Klāvs Priedītis, Ints Lauva, Miks Bilders, Regnārs Vekmanis un Kirils Ivanovs.


Jaunākās grupas turnīrā katra komanda ar katru spēkojās pa divām reizēm. HK "Ogre" savus mačus aizvadīja pārliecinoši, izcīnot pirmo vietu un zelta medaļas. Komandā spēlēja: Raitis Rudko, Jēkabs Ašmanis, Ričards Stepiņš, Artūrs Žodžiks, Edgars Čakovs, Ralfs Bilders un Dāvids Šaršūns.


Abas komandas Minihandbola festivālā vadīja treneris Aivars Vekmanis.


Liels paldies handbola klubam "Ogre" un SIA "Miandum" Didža Miža personā par sniegto atbalstu un iespēju piedalīties sacensībās Ludzā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42627

2018. gada 2. novembrī, 09:42, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet