Atgriezties pie raksta

Sportiskas aktivitātes saliedē ģimenes Foto Pielikums

4.novembrī Ogres novada Sporta centra hallē aizvadīts pirmais Ģimeņu pēcpusdienas pasākums "Saldāka dzīve Tev un man", kura iniciators ir biedrība "SK Skrējiens". 

Piedalīties pasākumā bija aicināta ikviena Ogres novada ģimene, kurā vismaz viens dalībnieks ir vecumā no 5 līdz 10 gadiem. 


Pasākuma dalībniekiem divu stundu garumā kopīgiem spēkiem bija jāveic virkne sportisku un aizraujošu uzdevumu. Visas komandas veiksmīgi tika galā ar rūpīgi sagatavotiem 13 pārbaudījumiem, sākot ar "Milzu kedu" un piepūšamo atrakciju "Pitons Lee" stafeti un beidzot ar "Gudrības salas" jautājumiem. 


Par dalību pasākumā katra komanda saņēma piemiņas veltes - komandas sertifikātu, kārumu, "Ogrei- 90" veltītu aprocīti un galda spēli. 


Pasākumā dzīvesprieku un pozitīvu atmosfēru uzturēja projekta ietvaros iegādāts jaunais talismans "Konfekte", kas nākotnē turpinās priecēt mazo Ogres novada iedzīvotāju sirdis dažādos sporta un ar izglītību saistītos pasākumos. Jaunākajiem pasākuma dalībniekiem talismans ļoti iepatikās un viņi vēlējās ar to kopā nofotografēties.


Pirmajā Ģimeņu pēcpusdienā piedalījās 12 komandas. Pasākuma organizatori saka paldies komandām "Sportiskās meičas", "Kraujas", "Dzirnavnieki", "Pūčuki", "Lauvas", "Gliemeži", "Andžānu cilts", "Zīļuki", "LAT MĒS", "Lauvas nagi", "Ronaldo" un "Bumba".


Gandarījums par aktīvu un sportisku dienu bija visiem, kuri uzdrīkstējās un  piedalījās. Organizatori plāno, ka šāds pasākums varētu kļūt par tradīciju.


Projektu īstenoja biedrība "SK Skrējiens" Ogres novada pašvaldības finansiāli atbalstītā projektu konkursa    "R.A.D.I.- Ogres novadam" ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42648

2018. gada 5. novembrī, 20:36, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet