Atgriezties pie raksta

4.-5.klašu skolēni sacenšas stafetēs un tautas bumbā Foto

Jau ierasts, ka pirmā mācību pusgada noslēdzošās skolu sporta sacensības 4.-5.klašu skolēniem ir stafetēs – "Drošie un veiklie" un tautas bumbā kā zēniem, tā meitenēm. 

Arī šis gads nebija izņēmums, un 7.novembra rītā Ogres novada Sporta centra gaišā un mājīgā sporta halle tika piepildīta ar skolēnu čalām un smiekliem. 


Kopumā 8 Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu skolu komandas bija ieradušās, lai noskaidrotu labākos, ātrākos, veiklākos un precīzākos sešās dažādās stafetēs un skolēnu vidū tik ļoti iecienītajā tautas bumbas spēlē. 


Stafetēs savu pārākumu šoreiz apliecināja Ogres 1.vidusskolas komanda, kurai no sešām stafetēm izdevās būt labākajai četrās, otrajā vietā ierindojās Ķeguma komercnovirziena vidusskola, savukārt trešās vietas kauss un medaļas nonāca Lielvārdes pamatskolas komandas rīcībā. 


Tautas bumbā, kā jau ierasts, emocijas bieži ņēma virsroku ne tikai skolēnu, bet arī skolotāju starpā, kuri tikpat azartiski kā komandu līdzjutēji atbalstīja un uzmundrināja savas komandas dalībniekus. 


Tā pēc triumfa stafetēs "Drošie un veiklie" savu uzvaras gājienu meiteņu tautas bumbas turnīrā turpināja Ogres 1.vidusskolas skolnieces, izcīnot pārliecinošu uzvaru finālā, ar rezultātu 15:2 pārspējot Lielvārdes pamatskolas tautas bumbas meistares. Trešā vieta šoreiz Madlienas vidusskolas meitenēm.


Puišu tautas bumbas turnīrā Ķeguma komercnovirziena komandai spraigā fināla cīņā izdevās uzvarēt Ogres 1.vidusskolas zēnus, izcīnot pelnītu uzvaru un saņemot uzvarētāju kausu un medaļas. Spēlē par trešo vietu pārliecinoši uzvarēja Lielvārdes pamatskolas puiši saņemot bronzas godalgas. 


Sacensību organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem par azartisko un godīgo cīņu spēles laukumos. Liels paldies visiem iesaistītajiem sporta skolotājiem un vecāko klašu skolēniem par palīdzību un atbalstu sacensību organizēšanā un tiesāšanā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42672

8. novembrī, 18:49, Sports
Andris Krauja, Ogres novada Sporta centra sporta attīstības organizators

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet