Atgriezties pie raksta

Kamaniņbraucēja Boķe izcīna sudraba medaļu Prezidenta kausā Foto

Beidzot sākusies arī kamaniņu sporta sezona. Silto laika apstākļu dēļ tradicionālais Prezidenta kauss starta rāvienos, kas parasti norisinās oktobrī, tika pārcelts uz 10.novembri.

Šogad Ogres kamaniņbraucēja Paula Boķe no C vecuma grupas ir pārgājusi uz B vecuma grupu,  kur ir lielāka konkurence un vairāk pieredzējušas sportistes. Šajā grupā uz starta stājās 15 sportistes.


Vasarā un rudens sākumā ar trenerēm Annu Orlovu un Veru Zozuļu tika ieguldīts ļoti liels darbs tieši uz starta rāvienu tehniku un fizisko sagatavotību. 


Smagā darba augļi bija baudāmi šajās sacensībās, par ko liecina izcīnītā sudraba medaļa. Pēc pirmā apļa Paula ierindojās trešajā vietā, atpaliekot no otrās vietas par vienu simtdaļu. Noturīga nervu sistēma un koncentrēšanās deva labu otro starta rāvienu, kā rezultātā sportiste savu laiku uzlaboja par divām simtdaļām un ierindojās stabilā otrajā vietā.


Nākamās sacensības norisināsies jau pēc nedēļas, kad tiks sadalītas medaļas Latvijas Kausa izcīņā. Šajās sacensībās būs ļoti jāpacenšas, lai iekļūtu labāko TOP 5.


Kā informē sportistes pārstāvis Endijs Boķis, šīs sezonas plānos Paulai vēl paredzēta treniņnometne Oberhofā (Vācija) un atkārtots mēģinājums iekarot Pasaules jauniešu kausa, kas šogad notiks Austrijā, pjedestālu.


E.Boķis komandās vārdā vēlas pateikties sponsoriem, kas turpina sadarbību, jo pateicoties viņu atbalstam, sportistei ir savas kamanas, kas ir ļoti svarīgi, lai gūtu labus rezultātus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42692

2018. gada 11. novembrī, 11:14, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jurčiks • 2018. gada 12. novembrī, 13:35
Apsveicu ar augsto panākumu. Ļoti liels prieks . Vai viņai ir iespéja tikt uz jauniešu ziemas olimpiskajām spělěm 2020 gadā ?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet