Atgriezties pie raksta

Florbolā spēcīgākie – Lielvārdes pamatskolā un Ogres Valsts ģimnāzijā Foto Rezultāti

14.novembrī Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadu skolu skolēni tikās florbola lielpilsētas – Lielvārdes sporta centra hallē, lai noskaidrotu labākās skolu komandas florbolā starp 6.-7. un 8.-9. Klašu skolēniem.

Šoreiz kuplāk tika pārstāvēta vecākā – B grupa, kurā turnīram tika pieteiktas 8 skolu komandas, un tieši šajā grupā arī bija vērojamas visspraigākās cīņas. Vairākās spēlēs uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešamas pat pēcspēles metienu sērijas. 


Kā jau tas bija paredzams, tad 8.-9.klašu grupā savu pārākumu apliecināja Lielvārdes pamatskolas jaunie florbolisti, kuri finālā pārspēja Ogres Valsts ģimnāzijas spēlētājus. Trešās vietas kauss E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas B grupas komandai. 


6.-7.klašu grupā pēc priekšsacīkšu kārtas intrigas pilni izvērtās abi pusfināli, kuros norisinājās īsti pilsētas derbiji, vienā tiekoties Ogres 1.vidusskolai pret Ogres Valsts ģimnāziju, savukārt otrajā - abas Lielvārdes skolas. Šoreiz savu pārsvaru apliecināja E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas komandas, vēlāk tiekoties finālā, kur ar rezultātu 3:0 labāki izrādījās ogrēnieši. Ar identisku rezultātu spēlē par trešo vietu Lielvārdes pilsētas godu spēja aizstāvēt Lielvārdes pamatskolas florbolisti, izcīnot bronzas godalgas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42730

2018. gada 15. novembrī, 19:37, Sports
Andris Krauja, Ogres novada sporta centra sporta attīstības darba organizators

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet