Atgriezties pie raksta

Ogres basketbola čempionāta otrajā kārtā septiņas spēles

Valsts simtgades svētku nedēļas nogalē, Ogres basketbola čempionātā tiks aizvadīta otrā spēļu kārta. Divu dienu laikā Ogres Basketbola skolas zālē tiks izspēlētas septiņas spēles.

Sestdien, 17. novembrī, tiks izspēlētas trīs spēles. Diena sāksies ar BK "Suntaži" un "Monta" dueli. Sezonas pirmajā spēlē "Suntaži" ar 10 punktu pārsvaru piekāpās "iSK Dīvas" vienībai, bet "Monta" izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār "ULRE". Šīs spēles neapšaubāms favorīts ir "Monta", taču "BK Suntaži" noteikti ir iespēja aizķerties un likt panervozēt vairākkārtējiem OBČ čempioniem.


Turpinājumā divu čempionu duelis. Pērnās sezonas OBČ un arī Latvijas amatieru kausa spēcīgākā komanda “Los OG3R” mērosies spēkiem ar OBČ 2017/2018 sezonas "Anniņas kausa" ieguvējiem "ULRE". "Los OG3R" šī būs jaunās sezonas pirmā spēle, kamēr "ULRE" jau pasējuši aizvadīt spēli pret "Monta", kurā nācās atzīt vicečempionu pārākumu.


Dienas noslēdzošajā mačā savus sezonas pirmos iznācienus laukumā piedzīvos "BK Jumprava" un "Bekens/Tīnūži". Iepriekšējā sezonā "BK Jumprava" palika ārpus "Anniņas kausa" zonas, bet "Bekens/Tīnūži" kā pēdējie iekļuva "Anniņās kausa" izcīņā. Lūkosim, kā komandām veiksies jaunajā sezonā.


10.30 - BK SUNTAŽI pret MONTA
12 - ULRE pret LOS OG3R
13.30 - BK JUMPRAVA pret BEKENS/TĪNŪŽI


Latvijas otrās simtgades pirmajā dienā, pirmdien, 19.novembrī, OBČ tiks aizvadītas četras spēles. Dienas pirmajā spēlē tiksies "Vilki OBS" un aktuālie čempioni "Los OG3R". Vai jaunajiem "Vilkiem" izdosies atrast veidu kā iekost jaudīgajiem un pieredzējušajiem "Los OG3R" spēlētājiem? 


Turpinājumā interesants duelis starp "Ella auto" un "iSK Dīvas". Lai arī uz papīra favorītu statuss, neapšaubāmi, pieder "Ella auto", "iSK Dīvas" ne reizi vien ir spējuši būt ciets rieksts ikvienai no favorītu komandām. Jautājums, vai "Dīvas" parūpēsies par sezonas pirmo pārsteigumu, paliek atklāts.


Dienas trešā spēlē noteikti ir ne mazāk intriģējoša par otro - laukumā tiksies "BK Jumprava" un "Ogres milži". Komandas allaž bijušas spēkos līdzvērtīgas, ko apliecina iepriekšējo sezonu rezultāti. "Jumpravai" šī būs otrā spēle trīs dienu laikā, bet "Ogres milžiem" būs bijusi vairāk kā nedēļa, lai atpūstos un izdarītu secinājumus pēc graujošās sakāves sezonas pirmajā spēlē pret "Ella auto". 


Svētku brīvdienu izskaņā "Bekens/Tīnūži" tiksies ar "Ikšķile". Vai "Bekens/Tīnūži" būs paspējuši atjaunoties pēc sestdienas svarīgās spēles pret "BK Jumprava" , un cik pārliecinoši izskatīsies vieni no sezonas favorītiem "Ikšķile" savā sezonas otrajā spēlē? 


13 - VILKI OBS pret LOS OG3R
14:30 - ELLA AUTO pret iSK DĪVAS
16 - BK JUMPRAVA pret OGRES MILŽI
17:30 - BEKENS/TĪNŪŽI pret IKŠĶILE


Spēles notiek Ogres Basketbola skolas zālē Ogrē, Mālkalnes pr. 32.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42746

2018. gada 17. novembrī, 10:11, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet