Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikuma volejbolisti jau septīto reizi triumfē Policijas kausā Foto Pielikums

Trešdien Ogres novada Sporta centra hallē norisinājās tradicionālā Ogres policijas kausa izcīņa volejbolā, kur piedalās gan policijas, gan arī Ogres un kaimiņu novadu skolu komandas.

Policijas kausa izcīņa volejbolā notika jau 15. reizi, kas liecina par organizatoru vēlēšanos un spēju uzturēt spēkā šo tradīciju.


"Mums ir patiess prieks tikties volejbola laukumā ar vidusskolas vecuma jauniešiem, lai pacīnītos un novērtētu viens otra varēšanu. Varbūt nākotnē kāds no viņiem, ar kuriem šodien spēlējam volejbolu, papildinās arī policijas rindas. Tas jau pierādījies dzīvē, jo ar diviem dalībniekiem, kuri šodien spēlē Policijas komandā, savulaik esam tikušies volejbola laukumā kā ar skolu komandu pārstāvjiem," stāsta Valsts policijas Ogres iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis.


Kā atklāj V.Naglis, Valsts policijas Ogres iecirkņa darbinieki var pārstāvēt jebkuru sporta veidu - futbolu, basketbolu, arī šahu -, bet populārākais un iecienītākais ir volejbols, kas arī savulaik noteica izvēli sacensties ar skolēniem tieši šajā komandu sporta veidā. 


Par Policijas kausu cīnījās Ogres tehnikuma, Ogres 1.vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Madlienas vidusskolas, Suntažu vidusskolas un Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas komandas. Jau tradicionāli skolēniem jāmērojas spēkiem arī ar policijas komandu. Policijas komanda, kā to paredz sacensību nolikums, startēja ārpus konkursa. Tāpat uz medaļām nepretendēja Skolotāju komanda, bet spēkošanās ar sporta skolotājiem vairoja sacensību azartu un spēlētprieku.


Policijas kausu jau septīto reizi pēc kārtas izcīnīja Ogres tehnikuma komanda, bet par labāko spēlētāju jauniešu kategorijā tika atzīts Ogres tehnikuma komandas pārstāvis – 3.kursa audzēknis Klāvs Kalnozols – topošais ēdināšanas pakalpojumu speciālists.


2.vietā ierindojās Madlienas vidusskolas komanda, bet trešajā vietā – Ogres 1.vidusskolas volejbolisti.


1.-3.vietas ieguvēji tika apbalvoti ar kausiem un medaļām. Policijas kausa turnīra kausa organizatori pateicas par sadarbību un atbalstu Ogres novada Sporta centram, kas rūpējas par sacensību organizēšanu un balvām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42773

2018. gada 21. novembrī, 20:41, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet