Atgriezties pie raksta

Madlieniešiem uzvara "Vidusskolu kausā" volejbolā

Novembra vidū Koknesē notika Latvijas Skolēnu 72. Spartakiādes finālsacensības volejbolā "Vidusskolu kauss", kurā par uzvarētāju 2. līgā kļuva Madlienas vidusskolas izlase.

Tajā pašā līgā bronzas medaļas ieguva Ogres Valsts ģimnāzija, bet Ogres 1.vidusskolas komandai 3.vieta 1. līgā.


Sacensības Koknesē notika četrās līgās. 1.līgā laukumā vienlaikus vajadzēja atrasties četriem puišiem un divām meitenēm, 2.līgā – četrām meitenēm un diviem puišiem. 3. un 4.līgā spēlētāju sastāvs bija tāds pats kā attiecīgi 1. un 2.līgā, tikai tajās spēlēja licencētie volejbolisti. 1.līgā par uzvaru cīnījās tikai trīs komandas, starp tām arī Ogres 1.vidusskolas vienība, kas ierindojās 3.vietā. Toties 2.līgā bija ļoti nopietns turnīrs ar desmit komandām. 1.vietā Madlienas vidusskola, 2.vietā Ķeguma komercnovirziena vidusskola, bet 3.vietā Ogres Valsts ģimnāzija. Madlienieši kā līgas uzvarētāji ieguva tiesības piedalīties starptautiskā volejbola turnīrā, kas nākamajā pavasarī norisināsies Igaunijā.


Madlienas vidusskolas volejbola komandas sastāvs: Sandra Kārkliņa, Elīna Vosveniece, Ance Škutāne, Luīze Madara Dzene, Māra Kļaviņa, Emīls Smilškalns, Kristers Sams un Emīls Birģelis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42778

2018. gada 22. novembrī, 12:11, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet