Atgriezties pie raksta

"Ķekava" sagādā ogrēniešiem 11. zaudējumu

ELVI florbola līgā vīriešiem 11. neveiksmi pēc kārtas piedzīvojusi turnīra pastarīte "Ogres Vilki", kas svētdienas vakarā savā laukumā atzina "Ķekavas" pārākumu, piekāpjoties ar 3:13.

"Ķekava" Ogrē ieradās ar zaudējumu sēriju triju spēļu garumā. Tiesa, ar ogrēniešiem viesi šajā rādītājā ne tuvu nevarēja sacensties, jo turnīra pastarīši šosezon neveiksmes bija piedzīvojuši visos desmit līdzšinējos mačos. Arī šajā mačā tieši ogrēnieši bija tie, kuri pirmie meklēja bumbiņu savu vārtu tīklā – 7.minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja ķekavietis Artūrs Narogs (1:0). Tiesa, jau 10.minūtē mājinieks Markuss Januševskis arī guva vārtus, rezultātu izlīdzinot – 1:1. Pēc pirmā perioda "Ķekavai" tikai vienu vārtu pārsvars – 2:1. Spēles vidū viesi ieguva divu vārtu handikapu (5:3), bet pēc otrās trešdaļas  jau atradās vadībā ar 7:3. Pēdējā periodā "Ogres Vilku" spēlētāji burtiski salūza, jo savos vārtos ielaida vēl sešas bumbiņas, bet paši vairs neguva nevienus vārtus – 3:13.


Uzvarētāju rindās pie punktiem tika gandrīz visi laukuma spēlētāji, bet rezultatīvākie ar trim punktiem katram bija Renāts Degins un Artūrs Narogs. Degins, kura kontā "hat-trick" saņēma balvu kā labākais spēlētājs. Pa diviem goliem iemeta Mārtiņš Brigmanis un Everts Emīls Gertsons, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Klāvs Jansons. Par labāko starp ogrēniešiem tika atzīts Markuss Januševskis, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 2 (1+1) punkti Elvijam Jankovskim. "Ķekava" pēč šī panākuma ar 18 punktiem pakāpās uz 6.vietu turnīra tabulā. Ogrēnieši joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā pozīcijā.


FK "Ogres Vilki"  – "Ķekava" 3:13 (1:2, 2:5, 0:6)


FK "Ogres Vilki": Markuss Januševskis 3 (2+1), Elvijs Jankovskis 2 (1+1), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42941

2018. gada 16. decembrī, 22:50, Sports
floorball.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet