Atgriezties pie raksta

"Lielvārde/Fat Pipe" piekāpjas pašreizējiem čempioniem

Jauno gadu ELVI florbola līgas vīriešiem līderes godā sagaidīs pašreizējā čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas sestdienas vakarā savā laukumā ar 9:3 sagrāva līdzšinējo pirmās vietas īpašnieci "Lielvārdi/Fat Pipe".

"Betsafe Oxdog Ulbroka" ar lielvārdiešiem šosezon tikās jau otro reizi. Pirmajā mačā, kas notika Lielvārdē, ar 9:5 uzvarēja "Lielvārde/Fat Pipe". Šoreiz jau no pirmajām cīņas minūtēm bija redzams, ka ulbrokieši nopietni noskaņojušies revanšēties. 5. minūtē pirmos vārtus spēlē guva Emīls Birķis (1:0), bet pēc tam divus golus iemeta Rolands Kovaļevskis, bet vienu – Kaspars Šķēls, izvirzot mājiniekus vadībā ar 4:0. Tikai 18. minūtē lielvārdiešu nulli uz rezultātu tablo nodzēsa Juris Sandis Jēgers – 1:4.


Pēc otrās trešdaļas ulbrokiešiem bija jau četru vārtu pārsvars (6:2).


Arī pēdējā periodā viesiem neizdevās lauzt spēles gaitu, tāpēc Ulbrokas komanda varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 9:3.


Par labāko starp lielvārdiešiem atzina Niku Blumfeldu, kurš ar rezultativitāti nezicēlās, 2 (1+1) punkti Jurim Gribustam.


Ulbrokas komanda pēc šīs uzvaras ar 26 punktiem kļuva par turnīra līderi, lielvārdiešiem joprojām 25 punkti, bet tagad jau vairs tikai vicelīderu gods.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42989

2018. gada 23. decembrī, 22:34, Sports
floorball.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet