Atgriezties pie raksta

Vecgada kausā svarcelšanā atzīstami rezultāti ONSC svarcēlājiem Foto

Aizvadītā gada nogalē Dobeles Sporta hallē norisinājās tradīcijām bagātākās svarcelšanas sacensības  "Vecgada kauss 2018", informē Ogres novada Sporta centra sporta darba attīstības darba organizators Andris Krauja.

Līdzās Latvijas labākajiem svarcēlājiem šajās sacensībās piedalījās arī divi Ogres novada Sporta centra sportisti.


Svara kategorijā līdz 96 kg raušanā, paceļot 100 kg, un grūšanā 130 kg uzvaru izcīnīja Ritvars Dukovskis, savukārt ar jaunu Latvijas rekordu raušanas disciplīnā (157 kg) svara kategorijā līdz 102 kg, pievienojot 192 kg grūšanā, summā otrā vieta Jānim Griškovam.


Jānim šajās sacensībās gan pienācās divas godalgas, jo pēc būtības Vecgada kauss ir apvienojums starp ierastajām sacensībām un studentu sacensībām. Tādējādi Griškovs sacensībās pārstāvēja ne vien Ogres novada Sporta centru, bet arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu.


"Braucot uz sacensībām nebija iecerēts celt savus personīgos rekordus, jo iepriekš ir bijušas nelielas traumas. Bija plānots startēt ar mērķi pārbaudīt pašlaik esošo fizisko un mentālo sagatavotību. Taču, uzsākot iesildīšanos, jutu, ka spēks ir, tikai jācenšas pielietot maksimāli pareizi. Rezultāti sanāca neslikti," tā par savu startu teic Jānis Griškovs.


Šīs sacensības tika translētas arī televīzijas kanālā Best4Sport, kas jāatzīst, priekš Latvijas mēroga svarcelšanas sacensībām ir diezgan liels sasniegums un interesenti šo sacensību ierakstu joprojām var noskatīties Best4Sport Facebook kontā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43016

2. janvārī, 16:01, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet