Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogres Invalīdu biedrība Jauno gadu sāk sportiski Foto

14.janvārī Ogres novada Sporta centrā jau trešo reizi notika Ogres Invalīdu biedrības Ziemas sporta svētki, kuros piedalījās 45 dalībnieki no Ogres un kaimiņu novadiem.

Sacensību dalībnieki tika sadalīti komandās, un katrai no tām bija jāveic dažādi uzdevumi, izmantojot bumbas, bumbiņas un balonus. Lai precīzi saliktu koka puzzli, bija nepieciešams likt lietā ne tikai rokas, bet arī prātu. Atsevišķs uzdevums bija komandu kapteiņiem, kuri sacentās veiklībā savā starpā.


"Uzdevumi bija veidoti tā, lai dalībniekiem nesagādātu grūtības un visi varētu piedalīties un izpildīt," saka Ogres novada Sporta centra sporta attīstības darba organizators Andris Krauja. "Es ļoti priecājos, ka cilvēki kaut ko dara. Galvenais jau ir vēlēšanās darboties, neatkarīgi no rezultāta."


"Uzdevumi bija samērā vienkārši, viegli tikām galā," par aktīvi pavadīto laiku priecīgs Lielvārdes novada Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja vietnieks Haralds Kiršteins. Lielvārdes novada Invalīdu biedrības pārstāvji ir bieži viesi Ogres Invalīdu biedrības pasākumos. Šoreiz no Lielvārdes novada bija ieradusies komanda četru cilvēku sastāvā, kuri aktīvi iesaistījās sportisko uzdevumu veikšanā.


Lielvārdieši pilni apņēmības piedalīties arī Ogres Invalīdu biedrības rīkotajā Šaha un dambretes turnīrā, kas notiks 11.februārī. H.Kiršteins pērn kļuva par čempionu, un šogad būs jāaizstāv izcīnītais tituls.


Pasākuma noslēgumā dalībnieki saņēma Diplomus par aktīvu līdzdalību Ziemas sporta svētkos, kā arī pārsteiguma balvas no sacensību organizatoriem un atbalstītājiem.


Ogres Invalīdu biedrības Sporta svētki notiek ar Ogres novada Sporta centra atbalstu, kura darbinieki rūpējas, lai invalīdiem tie patiešām būtu svētki.


Ogres Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Ilga Marta Linkuma pateicās par sadarbību Ogres novada Sporta centra sporta attīstības darba organizatoram Andrim Kraujam, sporta projektu koordinatorei Gerdai Krūmiņai, kā arī brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri darbojās kā tiesneši.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43080

14. janvārī, 16:29, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nika • 14. janvārī, 18:48
Atkal viena forša diena aizvadīta!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet