Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogrē notiks pirmais Tautas slēpojums

Pēc nepilna mēneša, 10. februārī, Ogrē, Zilo kalnu dabas parka teritorijā, norisināsies pirmais Tautas slēpojums, kurā ir aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts, informē sacensību organizators Jānis Dreiškins.

Dalībniekiem organizatori piedāvā dažāda garuma distances, sākot no 300m mazākajiem bērniem un beidzot ar 15km pieredzējušajiem slēpotājiem.


Līdz šim Zilo kalnu dabas parka teritorijā, kur pēdējos gados ir uzlabota slēpošanas trase, ir notikušas dažas slēpošanas sacensības, taču Tautas slēpojums šajā vietā notiks pirmo reizi.


Organizatoru mērķis ir šo Tautas slēpojumu rīkot arī nākamos gadus un attīstīt kā ikgadēju un tradicionālu slēpojumu. Lai šādas slēpošanas sacensības varētu notikt, lielu atbalstu ir sniegusi Ogres novada pašvaldība, kā arī atbalstītāji – biedrība sporta klubs "SportLat", "Optika metropole", "MySport", "Mollers", "Ella auto" , "ABC partners 11", "Labās balvas", "Ideju osta", "Digitālā pele", biedrība "Nesēdi mājās" un "OgreNet.lv".


Dalībniekiem, ja vien pārāk neaizrausies ar sportisko azartu, būs iespēja pabaudīt arī skaistus dabas skatus, jo slēpojuma trase virzīsies pa meža takām Zilo Kalnu dabas parka teritorijā ar startu un finišu Zilo kalnu slēpošanas starta laukumā.


Slēpojums notiks brīvajā stilā, taču dalībniekiem, kas vēlēsies slēpot klasiskajā stilā, būs ievilkta klasikas špūre. Kā allaž Tautas slēpojumos ierasts, starts būs kopējs attiecīgām vecuma grupām. Trīs bērnu vecuma grupas pārstāvji sacentīsies no 300m – 900m, jaunākie jaunieši mēros vienu apli jeb 3km, kamēr vecākiem jauniešiem un Tautas klasei tiks piedāvāta 9km distance, bet visgarāko distanci – 15km (5x3km) – būs jāveic junioriem, pieaugušajiem un veterāniem. 


Kā patīkamu piemiņu par piedalīšanos pirmajā Ogres Tautas slēpojumā katrs dalībnieks finišā dabūs īpašu pasākuma medaļu. Dalībnieki tiek aicināti pietiekties jau šobrīd, jo tad ir iespēja reģistrēties par lētāku dalības maksu. Reģistrēties un ar nolikumu var iepazīties Sportlat mājaslapā: www.sportlat.lv 


Organizatori ir padomājuši par Ogres novada iedzīvotājiem, kuriem būs īpaša dalības maksa, piesakoties slēpju nomās Ogrē, bet visiem Ogres novadu skolēniem dalības pasākumā ir bez maksas, arī piesakoties slēpju nomās. 


Sacensības plkst.10 atklās bērnu grupas. Plkst. 11.15  trasē dosies 3km veicēji, bet plkst.12 starts tiks dots 9km un 15km distances slēpotājiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43092

16. janvārī, 22:23, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nesatricināmais pastaigu draugs • 18. janvārī, 12:37
4-6m esot šaura trase! OLIMPIĀDE MIESTĀ. Sēdi pie teļuka, ja vietas mežā nepietiek! Droši vien esi no tiem sērfotājiem, kuri par katru cilvēku bez slēpēm mežā sauc policiju un draudi ar Egilu.
Jānis • 17. janvārī, 13:56
Nav iespējams lielāku apli uztaisīt dēļ tā, ka trase ir tikai 4-6 m plata. No sacensību drošības viedokļa dalībniekus laist vienu otram pretī būtu neprāts!
J • 16. janvārī, 23:01
Tas ir labi un apsveicami, bet kāpēc tikai tas miniatūrais aplītis 3km visu laiku?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet