Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogres NSC jaunie futbolisti izcīna kausu Madonā

18. janvārī Ogres novada sporta centra 2007. gadā dzimušo zēnu komanda piedalījās Madonas BJSS Kausa izcīņas turnīrā telpu futbolā. Jaunie Ogres futbolisti guva četras uzvaras, kā arī vienu reizi cīnījās neizšķirti, izcīnot kausu un zelta medaļas.

Ogrēnieši Madonā ar 2:1 pārspēja "Varakļānus", ar 1:0 - "Madonas BJSS-2", ar 4:3 - "Madonas BJSS", nospēlēja neizšķirti (2:2) ar "Sēlijas SS", bet komandu "Alūksnes BJSS" sakāva ar 6:0. Par turnīra labāko vārtsargu atzina ogrēnieti Raivi Ozoliņu, bet ar rezultatīvāko spēlētāju kļuva viņa komandas biedrs Evars Lūsis.


Komandas "Ogres NSC" sastāvs: Raivis Ozoliņš, Andris Raiskums (1 vārtu guvums), Rūdolfs Eglītis (2), Toms Ivanovs (5), Evars Lūsis (6), Rainers Plinte, Ivars Špakovskis (1), Einārs Sidrevics, Mikus Zariņš, Krišjānis Šmits, Matīss Vītoliņš un Aleksis Volkovičs. Komandas treneris - Raivis Rubīns.


Prieks par rezultātu un gūto pieredzi. Turnīra laikā aizvadītās spēles deva ieskatu tajās lietās, kas mums jāuzlabo treniņprocesā, lai turpmākajos mačos un turnīros mūms būtu vēl pārliecinošāks sniegums. Paldies par vecāku līdzjušanu turnīra laikā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43129

23. janvārī, 10:45, Sports
Raivis Rubīns, Ogres NSC futbola treneris

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet