Ogrenet
Atgriezties pie raksta

26. janvārī BK "Ogre" uzņem BC "Valga-Valka"

Šo sestdien, 26.janvārī, Olybet Latvijas-Igaunijas basketbola līgas ietvaros, basketbola klubs "Ogre" uzņems  BC "Valga-Valka/Maks&Moorits". Spēles sākums plkst. 18, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, Zinību ielā 3, informē BK "Ogre".

Basketbola klubam "Ogre" un Gunta Sīpoliņa pārstāvētajai robežpilsētas komandai "Valga/Valka", šī būs otrā tikšanās reize šajā sezonā. Komandu pirmajā savstarpējā cīņā, 12. oktobrī, Guntis Sīpoliņš pret savu iepriekš pārstāvēto komandu izcēlās ar 12 gūtajiem punktiem un 5 izcīnītam bumbām, taču ar to nebija pietiekami, lai pacīnītos par uzvaru, kā rezultātā "Valga-Valka" atzina BK "Ogre" pārākumu ar rezultātu 81:65.


Ogrēniešu rindās tovakar vairāk par desmit punktiem guva uzreiz četri spēlētāji: Kaspars Bērziņš - 16, Rihards Zēbergs - 15, bet Rinalds Sirsniņš un Renārs Magone pa 11 punktiem. 


Šobrīd komandas ieņem kopvērtējuma tabulas ceturto un trīspadsmito pozīciju. BK "Ogre" aizvadītajās 17 spēles izcīnījuši 12 uzvaras, bet BC "Valga-Valka" tikuši pie 4 panākumiem 16 aizvadītajās spēlēs. Ogres sastāvā lielisku sezonu aizvada Kristaps Dārgais, kurs ir gan komandas rezultatīvākais spēlētājs, ar 14,2 gūtajiem punktiem vidēji spēlē, gan arī labākais cīņā par atlēkušajām bumbām - 7,9 vidēji spēlē.


Vairāk par 10 punktiem vidēji spēlē guvuši arī Edgars Lasenbergs - 13,0, Kaspars Bērziņš - 12,8, Rihards Zēbergs - 11,2 un Jānis Pozņaks 11,1. Savukārt komandas mājas spēļu kapteinis Rinalds Sirsniņš, joprojām ir labākais rezultatīvo piespēļu dalītājs visā Latvijas - Igaunijas basketbola līgā - 6,53 rezultatīvas piespēles vidēji spēlē.


Guntim Sīpoliņam šajā sezonā izdevies būt starp komandas rezultatīvākajiem spēlētajiem ar 10,1 gūtiem punktiem vidēji spēlē (trešais labākais komandā), Guntis, ar lielu atrāvienu, ir pārliecinoši labākais savā komandā cīņā par atlēkušajām bumbām - 7,9 vidēji spēlē.


Atšķirībā no komandu pirmās sasvstarpējās spēles, šajā spēlē BK "Ogre" nāksies iztikt bez Kaspara Bērziņa palīdzības, kurs turpina rehabilitāciju pēc gūtā savainojuma. Savukārt BC "Valga-Valga" sastāvs piedzīvojis vel lielākas izmaiņas. Šonedēļ komandu atstājis vien no sezonas līderiem, centra spēlētājs C.A. Montgomerijs (C.A. Montgomery), kā arī saspēles vadītājs Klejs Vilsons (Clay WIlson). 


Lai vai kā, sestdienas vakarā, Ogres 1 vidusskolas sporta hallē būs skatāms lielisks basketbols, tāpēc nepaliec mājās un nāc atbalstīt savas pilsētas komandu! Pēc spēles līdzjutēji tiek gaidīti bāra “Ogres Ezītis miglā”, kur uzrādot spēles ieejas biļeti saņemsi atlaidi savam pirmajam dzērienam.


Biļešu cenas uz spēli: 3 EUR, ar Ogres novadnieka karti vai novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem - 2 EUR, skolēniem un studentiem - 1 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecību, - bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43133

24. janvārī, 09:05, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet