Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Vēl tikai 28.janvārī izdevīgāka dalības maksa Ogres Tautas slēpojumam

10.februārī Zilo Kalnu dabas parka teritorijā norisināsies pirmais Ogres Tautas slēpojums, kurā ir aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts. Līdz 28.janvārim var reģistrēties slēpojumam par izdevīgākām cenām.

Dalībniekiem organizatori piedāvā dažāda garuma distances, sākot no 300m mazākajiem bērniem un beidzot ar 15km pieredzējušajiem slēpotājiem. Slēpojuma trase virzīsies pa meža takām Zilo Kalnu dabas parka teritorijā ar startu un finišu Zilo kalnu slēpošanas starta laukumā.


Slēpojums notiks brīvajā stilā, taču dalībniekiem, kas vēlēsies slēpot klasiskajā stilā, būs ievilkta klasikas špūre. Kā allaž Tautas slēpojumos ierasts, starts būs kopējs attiecīgām vecuma grupām. Trīs bērnu vecuma grupas pārstāvji sacentīsies no 300m – 900m, jaunākie jaunieši mēros vienu apli jeb 3km, kamēr vecākiem jauniešiem un Tautas klasei tiks piedāvāta 9km distance, bet visgarāko distanci – 15km (5x3km) – būs jāveic junioriem, pieaugušajiem un veterāniem.


Dalībnieki tiek aicināti pietiekties jau šobrīd, jo tad ir iespēja reģistrēties par lētāku dalības maksu. Reģistrēties un ar nolikumu var iepazīties Sportlat mājaslapā (www.sportlat.lv). Kā patīkamu piemiņu par piedalīšanos pirmajā Ogres Tautas slēpojumā katrs dalībnieks finišā dabūs īpašu pasākuma medaļu.


Organizatori ir padomājuši par Ogres novada iedzīvotājiem, kuriem būs īpaša dalības maksa, piesakoties slēpju nomās Ogrē, bet visiem Ogres novadu skolēniem dalības pasākumā ir bez maksas, arī piesakoties slēpju nomās.


Sacensības plkst.10 atklās bērnu grupas. Plkst. 11.15 trasē dosies 3km veicēji, bet plkst.12 starts tiks dots 9km un 15km distances slēpotājiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43148

28. janvārī, 09:24, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kalni • 29. janvārī, 17:20
nolikumā ir rakstīts...... https://www.sportlat.lv/sacensibas/1252/ogres-tautas-slepojums-2019/nolikums
? • 28. janvārī, 10:06
Kādas cenas ?Vai tas ir noslēpums?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet