Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies pirmais Ogres Tautas slēpojums

Šo svētdien, Ogrē, "Zilo Kalnu" dabas parka teritorijā, norisināsies pirmais Tautas slēpojums, kurā ir aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts. Dalībniekiem organizatori piedāvā dažāda garuma distances, sākot no 300m mazākajiem bērniem un beidzot ar 15km pieredzējušajiem slēpotājiem.

Dalībnieku reģistrēšanās no plkst. 9, bet sacensības plkst. 10 atklās bērnu grupas. Plkst. 11.15 trasē dosies 3km veicēji, bet plkst. 12 starts tiks dots 9km un 15km distances slēpotājiem. 


Kā patīkamu piemiņu par piedalīšanos pirmajā Ogres Tautas slēpojumā katrs dalībnieks finišā dabūs īpašu pasākuma medaļu. 


Sacensību iepriekšējā "online" reģistrēšanās notiks līdz 8. februāra plkst. 24. 


Pieteikties sacensībām var mājas lapā sportlat.lv, kā arī distanču slēpju nomās Ogrē, Mālkalnes prospektā 26 un Zilo kalnu starta laukuma nomā (īpaša dalības maksa, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja karti vai mobilo lietotni "Ogres novadnieks"). Visiem Ogres novadu skolēniem dalības pasākumā ir bez maksas.


Sacensībām lielu atbalstu ir sniegusi Ogres novada pašvaldība, kā arī atbalstītāji – biedrība sporta klubs "SportLat", "Optika metropole", "MySport", "Mollers", "Ella auto", "ABC partners 11", "Labās balvas", "Ideju osta", "Digitālā pele", biedrība "Nesēdi mājās" un "Ogrenet.lv".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43204

5. februārī, 13:50, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet