Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogrē noskaidroti Latvijas frisbija līgas laureāti

Sestdien un svētdien Ogres novada Sporta centrā norisinājās izšķirošie Latvijas frisbija līgas (LFL) posmi vīriešiem un sievietēm.

Dāmu konkurencē frisbija vienība "Salaspils FK 1" svētdien Ogrē piedzīvoja šosezon pirmo zaudējumu LFL, tomēr par spīti tam izšķirošajās cīņās prata nodrošināt panākumu sezonas kopvērtējumā un izcīnīt pirmo vietu.


Otrajā vietā LFL kopvērtējumā palika Lietuvas vienība "Drop That Smile", kas savu vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret līgas uzvarētājām.


Trešo vietu ieņēma "Salaspils FK A", kas sezonas laikā piekāpās tikai abām priekšā esošajām komandām. Identiska uzvaru un zaudējumu bilance bija arī "Valmierai", taču savstarpējā mačā pārākas bija salaspilietes, atstājot 2017. gada čempiones ārpus labāko trijnieka.


Piekto pozīciju droši ieņēma Igaunijas "Flying Lemons", kas astoņās spēlēs uzvarēja četras reizes. Sestās šosezon palika Rīgas "Sirocco", kas prata pieveikt trīs komandas. Par panākumu mazāk bija Ogres "Momentam", bet pie vienas uzvaras tika "Ventspils Frisbija kluba" meitenes. Savukārt Inčukalna "WildCats" sezonu noslēdza bez uzvarām, lai gan brīžiem komanda sagādāja galvassāpes pat vadošajām komandām.


LFL vīriešu divīzijā Salaspils frisbija kluba vienība "Wild Things 1" sestdien Ogrē izcīnīja trīs panākumus, kļūstot par 2018./19. gada LFL uzvarētājiem. "Wild Things 1" sezonas gaitā vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret kluba biedriem "Wild Things A".


Otrajā vietā palika Rīgas "Hardcore Ultimate", kas divas reizes zaudēja LFL uzvarētājiem, taču pārējās komandas viņi prata apspēlēt.


Arī trešajā vietā palika komanda no Rīgas – "Ultimate Decision". Izšķirošajā mačā rīdzinieki ar 13:12 pieveica "Wild Things A", atstājot salaspiliešus aiz labāko trijnieka.


Elites divīzijas piektajā vietā palika "Ventspils Frisbija klubs", kas vienīgo uzvaru izcīnīja pār "Valmieru". Vidzemnieki spēcīgākajā grupā nokļuva vien sezonas vidū, taču nevienu no vadošajām komandām viņiem pārspēt neizdevās.


Septīto vietu LFL jeb pirmo vietu otrajā grupā ieguva Rīgas "Sirocco", kas izšķirošajā mačā prata tikt galā ar Ogres "NightWatch". Devīto vietu ieguva "Daugavpils Universitāte", desmitie palika "WildCats" no Inčukalna, bet debitanti "Valmiera-2" sezonu noslēdza bez panākumiem.


Tikmēr 9. un 10. martā komandas tiksies Salaspils sporta namā, kur tiks noskaidroti Latvijas telpu frisbija čempioni. Iegūtā vieta LFL dod priekšrocības cīņā par trofeju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43208

5. februārī, 14:09, Sports
frisbee.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet