Atgriezties pie raksta

Ogres NSC U12 komanda uzvar stafetē mini handbola turnīrā Foto

13.martā Ogres novada Sporta centra hallē "Latvijas mini handbola festivāls 2019" ietvaros norisinājās šī gada pirmais mini handbola turnīrs.

Ogres posma turnīram kopumā bija pieteikušās 48 komandas – 28 zēnu un 20 meiteņu. Turnīra dalībnieki sacentās četrās vecuma grupās: 2007.gadā dzimušie zēni un meitenes (U12), 2008.gadā dzimušie zēni un meitenes (U11), 2009.gadā dzimušie zēni un meitenes (U10) un 2010.gadā dzimušie zēni un meitenes (U9).


Turnīrā piedalījās komandas no Dobeles, Jēkabpils, Olaines, Salaspils, Skrīveriem, Tērvetes, Ludzas, Rīgas. Ogres novadu pārstāvēja četras komandas. 


Lai turnīrs būtu aizraujošāks, pirmoreiz festivāla ietvaros komandām bija iespēja piedalīties komandu stafetēs, sacenšoties ar citām komandām. Dalībniekiem bija jāskrien ar bumbu, jādriblē, jāuzzīmē savs handbola talismans.


Ar festivāla piemiņas medaļām tika apbalvoti visi dalībnieki, bet labākie stafetē saņēma arī balvu – lielu popkorna tūtu - no festivāla atbalstītājiem.


Stafetē savā vecuma grupā uzvarēja Ogres novada Sporta centra 2007.gada zēnu komanda (treneris Andris Sosnars). 


Turnīru organizēja Latvijas Handbola federācijas sadarbībā ar Ogres novada Sporta centru. Mini handbola turnīri tiek rīkoti, lai bērniem sniegtu iespēju sacensties mini handbolā ar saviem vienaudžiem no visas Latvijas un citām valstīm, veicinot iespēju izglītoties par veselīgu dzīves veidu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43456

14. martā, 11:10, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet