Atgriezties pie raksta

Sportiskākās 4.klases - Ogres sākumskolā un Ogresgala pamatskolā Foto

20.martā Ogres sākumskolā jau astoto reizi tika noskaidrotas Ogres novada sportiskākās 4.klases. Lielo skolu grupā galveno balvu izcīnīja mājinieki – Ogres sākumskolas 4.a klase, bet mazo skolu grupā labākā bija Ogresgala pamatskolas 4.klase.

Lai izcīnītu sportiskākās klases titulu, ceturtklasniekiem bija jāpierāda savas spējas gan stafetēs ar basketbola, futbola, florbola, orientēšanās sporta un vieglatlētikas elementiem, šķēršļu joslas pārvarēšanā, gan arī erudīcijas konkursā, jaunsardzes iemaņu un ceļu satiksmes noteikumu pārzināšanā.


Sacensību dalībniekiem bija jāsagatavo arī mājasdarbs ar devīzi "Esi drošs-neesi pārdrošs!".  Jāteic, ka ceturtklasnieki šo uzdevumu bija veikuši ļoti godprātīgi, jo visas komandas par mājasdarbu saņēma augstāko novērtējumu – 10 balles.


Katrā skolu grupā sacentās četras komandas.


Lielo skolu grupā uzvaru ar 95 punktiem izcīnīja Ogres sākumskolas 4.a klases audzēkņi: Renāte Avena, Agate Avotiņa, Aleksa Sanija Bērziņa, Ringolds Bērziņš, Matīss Bičkovskis, Kristers Biukšāns, Paula Caunīte-Orupe, Madara Eglīte, Bruno Jēkabsons, Edgars Kalnaģeidāns, Odrija Emīlija Kļaviņa, Sendija Krastiņa, Mārtiņš Ķēniņš, Linda Lausmā, Oskars Lejkrists, Toms Liepiņš, Roberts Pančevskis, Rēzija Pučeka, Gerda Rošāne, Helmūts Roze, Šarlote Širaka, Reinis Tumaševs, Kristaps Gusts Vempers, Ralfs Vītoliņš, Edgars Zaķis, Rūta Zvirgzdiņa un Marks Žižins. Klases audzinātāja – Olga Pudāne.


4.a klases atbalstītāji bija sagatavojuši arī uzmundrinošu plakātu. Iespējams, ka arī labie vēlējumi palīdzēja izcīnīt uzvaru.


2.vietā ierindojās Ogres 1.vidusskola (92 punkti), 3.vietā - Suntažu vidusskolas un Lauberes filiāles komanda (81), bet 4.vietā - Jaunogres vidusskola (77 punkti). 


Mazo skolu grupā veiksmīgākā bija Ogresgala pamatskolas 4.klase (91 punkts):  Andris Beļakovs-Ceimers, Anete Bērziņa, Miks Bilders, Adriāna Cvigune, Evija Ezeriņa, Santa Girucka, Kirills Ivanovs, Eva Januševska, Gabriels Dairis Kriškāns, Ričijs Mazalo, Artūrs Daniēls Ozoliņš, Lauris Rutks, Mikus Miķelis Saulītis, Valdis Valters Šimkus un Annija Žagare. Klases audzinātāja Inese Frīdenberga.


2.vietā šajā grupā ierindojās Madlienas vidusskola (88 punkti), 3.vietā - ar tādu pašu punktu skaitu - Ķeipenes pamatskola, bet 4.vietā - Taurupes pamatskolas, Mazozolu un Meņģeles skolu apvienotā komanda (77 punkti). 


Mazo skolu grupā vienādu punktu skaitu izcīnīja divas skolas – Madlienas vidusskola un Ķeipenes pamatskola, bet tā kā sacensību nolikums paredz, ka gadījumā, ja klašu komandas pēc rezultātu apkopošanas iegūst vienādu punktu skaitu, augstāka vieta tiek piešķirta komandai, kurai labāk veicies erudīcijas spēlē. Madlienas vidusskolas ceturklasnieki šajā pārbaudījumā ieguva 20 punktus, bet ķeipenieši – 14.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43505

2019. gada 21. martā, 20:32, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>mammai • 2019. gada 22. martā, 22:30
Mani tas nemaz nepārsteidz. 4 gadus atpakaļ identiska situācija. Toreiz pateicu tikai viņai pašai, žēl, ka šoreiz nepamanīju, tad gan neklusētu. Ļoti nepatīkami, ka šādi cilvēki jāsauc par kolēģiem.
mamma mammai • 2019. gada 22. martā, 15:54
Biju gan klāt, savādāk jau neteiktu, ja neredzētu pati ar savām acīm. To redzēja citu skolu bērni un citi skolotāji arī. Esot maliņa, viņa dzirdēja uzdotos jautājumos un lika pie lūpam pirkstu (vai vairākus), šāda veida parādot bērniem kura no dotam atbildēm ir pareiza. Viens pirkst - pirmā atbilde, divi pirksti - otrā atbildē un tā tālāk... Bet nu tas paliek uz viņas sirdsapziņas. Fuj un viss, tēma slēgta
mamma mammai • 2019. gada 22. martā, 13:46
vai jūs bijāt klāt šajās sacensībā, lai apgalvotu to, kā nebija? tieši tāpēc, lai neviens neko neteiktu priekšā, visi skolotāji tika nosēdināti malā, prom no saviem audzēkņiem. bērniem bija jātiek pašu spēkiem galā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet