Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogres 1.vidusskolas trešklasnieki sporta skolotāju dzimšanas dienā apdāvina ar zeltu Foto Rezultāti

Pielikumi

27.martā Ogres novada Sporta centra hallē Skolēnu sporta spēļu ietvaros M grupas (2009. – 2011.gadā dzimušie) skolēni sacentās Tautas bumbā un stafetēs "Drošie un veiklie". 

Sacensībās piedalījās Ogres 1.vidusskolas, Ogres sākumskolas, Jaunogres vidusskolas, Ogresgala pamatskolas, Madlienas vidusskolas, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Jumpravas pamatskolas un Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas komandas.


Sacensības sākās ar stafetēm, kurās bija jāpierāda veiklība, pārkāpjot pāri un izlienot cauri barjerām, metot bumbiņas, ripinot pildbumbas, būvējot piramīdas un veicot citus uzdevumus. 


Gan stafetē "Drošie un veiklie", gan Tautas bumbā triumfēja Ogres 1.vidusskolas komanda, izcīnot zelta medaļas. Īpašs prieks par komandas uzvaru Ogres 1.vidusskolas sporta skolotājam Jānim Dančauskim, kurš tieši šodien svin dzimšanas dienu. "Tā ir brīnišķīga dāvana manā 26.dzimšanas dienā. Neko skaistāku, kā savu audzēkņu uzvaru un panākumus, skolotājs nevar vēlēties," atklāja J.Dančauskis.


Stafetē "Drošie un veiklie" sudraba medaļas izcīnīja Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas, bet bronzas – Ogres sākumskolas komanda.


Savukārt Tautas bumbā sudraba un bronzas medaļas aizceļoja uz Lielvārdes novadu. Edgara Kauliņa vidusskolas komanda ierindojās 2.vietā, bet trešajā vietā – Lielvārdes pamatskola.


Sacensības organizēja Ogres novada Sporta centrs sadarbībā ar starpnovadu sporta skolotājiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43541

27. martā, 17:38, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet