Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē kronēs Ogres novada čempionus basketbolā

Noslēdzies Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā regulārais turnīrs - klāt izšķirošie notikumi. Jau šīs nedēļas laikā tik noskaidroti čempioni, vicečempioni un citi laureāti.


 

Regulārā turnīra noslēgumā tabulas galvgalī atradās trīs komandas ("Los OG3R", "Monta" un "Ella Auto") kas aizvadītajās 12 spēlēs bija izcīnījušas pa 11 uzvarām. Lai noskaidrotu regulārā turnīra pirmās vietas īpašnieci, tika ņemti vērā šo komandu savstarpējo spēļu rezultāti – pateicoties labākai punktu attiecībai šīs gods tika "Los OG3R" basketbolistiem.. Uzreiz aiz līderiem seko viņu sīvākā konkurente daudzu sezonu garumā "Monta", bet trešo pozīciju ieņēma "Ella Auto". "Ikšķile" finišēja ar bilanci deviņas uzvaras un trīs zaudējumi, kā ceturtā pievienojoties līderu trijniekam cīņā par Ogres novada basketbola čempionāta galveno trofeju. FINAL4 pirmā kārta tiks aizvadīta jau šodien, 27. martā, Ogres Basketbola skolā. Pirmajā kārtā tiksies "Ella Auto" un "Monta", kā arī "Los OG3R" un "Ikšķile". Jau nedēļas izskaņā, sestdien, 30. martā, pirmās kārtas spēļu zaudētāji cīnīsies par bronzas godalgām, bet uzvarētāji tiksies cīņā par Ogres basketbola čempionāta lielo kausu.


Paralēli Ogres basketbola čempionāta FINAL4, jau otro pavasari tiks izcīnīts "Anniņas kauss". Par "Anniņas kausu" cīnījās regulārā turnīra tabulas otrais četrinieks: "Ogres Milži", "Lielvārde/Bacca", "iSK Dīvas" un "ULRE". Pusfinālālā "Ogres Milži" ar 89:72 uzvarēja "ULRE", bet "iSK Dīvas" ar 86:80 pārspēja "Lielvārdi/Bacca". Arī "Anniņas kausa" ieguvēji tiks noskaidroti sestdien, 30. martā.


Ogres novada čempionāts basketbolā, FINAL4 (Ogres BS)


27. marts


20.00 "Ella Auto" – "Monta"


21.30 "Los OG3R" – "Ikšķile"


30. marts


14.30 spēle par 3. vietu


16.00 spēle par 1. vietu


 


Ogres novada čempionāts basketbolā, "Anniņas kauss" (Ogres BS)


30. marts


13.00 "Ogres Milži" - "iSK Dīvas"


Informāciju sagatavoja Jānis Laganovskis

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43550

28. martā, 14:28, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet