Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogres novada Sporta centrs lepojas ar saviem futbolistiem Foto

28.martā Ogres novada Sporta centrā (ONSC) notika tradicionālais Lepošanās dienas pasākums, kurā sumināja ONSC audzēkņus, Telpu futbola sezonas medaļu ieguvējus.

ONSC Lepošanās dienas tiek rīkotas sporta veida sezonas noslēgumā. Šoreiz kārta pienākusi futbolistiem, kuriem noslēgusies Telpu futbola sezona, bet tūdaļ sāksies spēles āra laukumā.


Lepošanās dienā tiek sveikti tie sportisti, kuri izcīnījuši pirmo, otro vai trešo vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā.


Aizvadītajā Telpu futbola sezonā ONSC 2004.gadā dzimušo zēnu komanda izcīnīja 1.vietu Vidzemes reģionālajā Jaunatnes ziemas čempionātā, bet 2002./2003.gadā dzimuši zēnu komanda Vidzemes reģionālajā Jaunatnes ziemas čempionātā ieguva 3.vietu. U-11 komanda izcīnīja 1.vietu Vidzemes Jaunatnes čempionātā. Savukārt U-13 komanda kļuva par Latvijas Futbola federācijas finālturnīra 3.vietas ieguvējiem.


Komandu dalībnieki saņēma Lepošanās sertifikātus par teicamiem sasniegumiem 2019.gada Telpu futbola sezonā, bet treneri – Raivis Rubīns un Mārcis Bormanis – tika apbalvoti ar ONSC Pateicību par audzēkņu sasniegumiem 2019.gada Telpu futbola sezonā.


Sveicot futbolistus, ONSC direktore Dzirkstīte Žindiga pauda gandarījumu, ka futbolisti pēc veiksmīgi aizvadītās Telpu futbola sezonas ir gatavi spēlēm āra futbollaukumos, ļaujot cerēt uz nozīmīgiem sasniegumiem: "Mēs lepojamies ar to, ko esat paveikuši ziemas sezonā. Liels prieks un gandarījums, ka jūs soli pa solim virzāties uz priekšu, attīstāt savu meistarību un veidojaties par jauniem, labiem futbolistiem, kuri prot savienot mācības ar sportu, trenēties, piedalīties sacensībās. Novēlu, lai āra sezonā jums ir izturība, spēlētprieks, vēlme uzvarēt, un lai pēc vasaras sezonas mēs atkal šeit tiekamies."


Kā atklāja Dz.Žindiga, jau trešo reizi Lepošanās pasākumos sportistiem, kurus apbalvo, jāuzraksta mērķi nākamajai sezonai, jāieliek aizlīmētā aploksnē un jāievieto attiecīgajam sporta veidam paredzētā kastītē. 


Tiekoties nākamajā apbalvošanas pasākumā, sportistam skaļi jānolasa uzrakstītais un jāpastāsta komandas biedriem, vai izvirzītie mērķi ir piepildījušies. Treneris Raivis Rubīns atzina, ka viņš izvirzījis trīs mērķus, un tie visi ir piepildījušies. Treneris esot vēlējies saglabāt komandas esošo sastāvu, paaugstināt individuālo un komandas meistarību, kā arī ieguldīto darbu treniņos pārvērst pozitīvā rezultātā un emocijās. 


Jaunie futbolisti bija izvirzījuši ambiciozus mērķus – iegūt augstas vietas čempionātos, kļūt par vienotu komandu un spēlēt faniem interesantu futbolu. Tām komandām, kurām neizdevās šajā sezonā kļūt par čempioniem, viss vēl priekšā un ir iespējas sevi apliecināt futbollaukumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43570

30. martā, 17:56, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet