Atgriezties pie raksta

ONSC telpu sezonas izskaņā sveic labākos vieglatlētus Foto

2.aprīlī Ogres novada Sporta centrā (ONSC) Lepošanās dienas pasākumā šoreiz tika sumināti ONSC audzēkņi, kuri telpās uzrādījuši izcilus rezultātus vieglatlētikā.

"Veiksmīgi noslēgusies telpu sezona, kurā jūs esat uzrādījuši savus labākos rezultātus. Ir ieguldīts nozīmīgs darbs, bet jāvirzās savā attīstībā uz priekšu. Tas ir atskaites punkts, lai jūs varat izvirzīt jaunus mērķus un gatavoties jaunajai sezonai stadionos," sveicot sportistus, sacīja ONSC direktore Dzirkstīte Žindiga. "Es priecājos, ka Lepošanās dienā jūs esat šeit, jo tas nozīmē, ka jums ir medaļa Latvijas jaunatnes čempionātā. Tas ir svarīgi arī sporta centram, tāpēc mēs ar jums lepojamies. Ceru, ka arī jūs lepojaties ar to, ka esat vieglatlēti, Ogres novada sporta centra audzēkņi un pārstāvat Ogres novadu."


Šoziem Latvijas čempionātā pie dažāda kaluma medaļām un augstām vietām Baltijas valstu komandu sacensībās tikuši ONSC audzēkņi:


Sofija Gaile (2.vieta Latvijas čempionātā 60 metru barjerskrējienā grupā U14);


Artūrs Pastors (2.vieta Latvijas čempionātā 60 metru skrējienā grupā U20);


Miks Jānis Opolais, Kārlis Dronis, Nils Meijers, Kārlis Jēkabs Karlsbergs (3.vieta Latvijas čempionātā 4x160 m stafetē grupā U14);


Karims Alī (2.vietu 60 m barjerskrējienā Latvijas čempionātā U20 grupā un 4.vieta Baltijas valstu komandu sacensībās septiņcīņā);


Jūlija Paula Lazdiņa, Karlīna Dommere, Luīze Opolā un Madara Kaire (2.vieta Latvijas čempionātā 4x200 m stafetē U20 grupā);


Elīza Lemberga  (2.vieta Latvijas čempionātā daudzcīņā un augstlēkšanā U16 grupā);


Madara Kaire (3.vieta Latvijas čempionātā 200 m skrējienā U20 grupā);


Marta Sīviņa (1.vieta Latvijas čempionātā pieccīņā U18 grupā, kā arī 5.vieta Baltijas valstu komandu sacensībās).


Lepošanās dienā Dz.Žindiga norādīja, ka sportistiem ir ļoti svarīgi izvirzīt mērķus un tos sasniegt, kā arī prast analizēt cēloņus, ja tas nav izdevies. ONSC direktore arī uzsvēra, ka ir ļoti svarīgi turēt doto vārdu un pildīt solījumus, ko svarīgi ievērot visiem – gan sportistiem, gan treneriem, gan Sporta centram -, jo tikai tā var sasniegt augstus rezultātus.


Pēc apsveikuma ceremonijas sportisti uzrakstīja jaunus mērķus un ievietoja tos aploksnēs, lai vasaras sezonas noslēgumā varētu izvērtēt paveikto.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43601

2019. gada 3. aprīlī, 17:27, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet