Atgriezties pie raksta

Lielvārdes un Ķeguma novadu skolu vieglatlētiem medaļu rekordbirums Foto Rezultāti

8.maijā Ogres novada Sporta centra stadionā notika Skolēnu sporta spēles vieglatlētikā, kurās sacentās Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu izglītības iestāžu audzēkņi.

Skolēnu sporta spēles, ko organizē Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Ogres novada Sporta centru, tiek rīkotas,  lai popularizētu vieglatlētiku skolēnu vidū, noskaidrotu labākos vieglatlētus un veicinātu sportistu izaugsmi.


Sacensībās piedalījās D grupas zēni un meitenes (2000. – 2001. gadā dzimušie) un M grupas zēni un meitenes (2002. gadā dzimušie un jaunāki).


Sportisti sacentās, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 60m un 600m skrējienā.


Pēc spraigām cīņām par metriem, centimetriem, minūtēm un sekundēm notika uzvarētāju apbalvošana.


Ļoti veiksmīgas šīs sacensības bija Lielvārdes un Ķeguma novadu izglītības iestāžu sportistiem. Gan E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, gan Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas sportisti savām skolām izcīnīja pa 11 dažāda kaluma medaļām.


E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolai D grupā zēniem zelta medaļu 60 m skrējienā un bumbiņas mešanā izcīnīja Markuss Ļaļko, M grupā zēniem Jēkabam Matisānam zelta medaļa 60 m skrējienā un sudraba medaļa bumbiņas mešanā. Šajā paša vecuma grupā sudraba medaļa 600 m skrējienā izcīnīja Rihards Zemītis, bet bronzu – Kristers Varuška. D grupā meitenēm 600m skrējienā un bumbiņas mešanā sudraba medaļa Letīcijai Skudrai. M grupā zelta medaļu 600m skrējienā izcīnīja Ērika Amanda Linde, bet bumbiņas mešanā pie zelta medaļas tika Annija Elizabete Vilde. Šajā pašā grupā bronzas medaļa 60m skrējienā Martai Štelmakerei. 


Lielvārdes novada vārdu sacensībās spodrināja arī Lielvārdes pamatskolas un Lēdmanes pamatskolas skolēni. D grupā divas medaļas izcīnīja Lielvārdes pamatskolas skolnieks Eduards Dūdens – zelts tāllēkšanā un sudrabs bumbiņas mešanā. Par trim medaļām parūpējās Lēdmanes pamatskolas skolnieces. D grupā divas uzvaras (60m skrējienā un bumbiņas mešanā) un attiecīgi divas zelta medaļas Karīnai Mašinskai, bet M grupā bumbiņas mešanā sudraba medaļa Martai Trautmanei.


Kopumā Lielvārdes novada izglītības iestāžu audzēkņi ieguva 16 medaļas no 48 iespējamajām.


Par savējo panākumiem, protams, gandarīta E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas sporta skolotāja Dina Korpe-Jefremova: "Jā, mums šajās sacensībās ļoti labi veicās. Esmu ļoti apmierināta ar skolēnu sasniegtajiem rezultātiem. Tie ir gan mani, gan manu kolēģu audzēkņi."


Starpnovadu skolēnu sporta spēles vieglatlētikā bija pirmās sacensības, kas šopavasar notika stadionā, tāpēc, kā atzīst D.Korpe-Jefremova, tiem skolēniem, kuri mācās sporta skolā, ir nelielas priekšrocības, jo viņi šajā sezonā jau trenējušies stadionā un viņiem vieglāk pielāgoties.


E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolā šajā mācību gadā nodots ekspluatācijā pārbūvētais stadions, kas dos iespēju vēl vairāk uzlabot rezultātus vieglatlētikā un citos sporta veidos.


Ķeguma Komercnovirziena vidusskolai D grupā zēniem trīs bronzas medaļas – Lūkasam Siliņam bumbiņas mešanā, Renāram Grasim 600m skrējienā un Robertam Mazajam tāllēkšanā. Šajā pašā grupā sudraba godalgu 600m skrējienā izcīnīja Markuss Kaļva. Savukārt M grupā zēniem divas zelta un divas bronzas medaļas. Adrians Žemčužins izcīnīja uzvaru tāllēkšanā, bet Leo Ciematnieks  - 600m skrējienā. Abi sportisti ieguva arī bronzas medaļas – Leo Ciematnieks bumbiņas mešanā, bet Adrians Žemčužins – 60 m skrējienā. D grupā meitenēm 2.vieta un sudraba medaļa Laimai Postnovai, bet M grupā meitenēm divas medaļas – 2.vieta Anetei Kaļvai 600m skrējienā un 3.vieta Džeinai Postnovai bumbiņas mešanā.


Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas sporta skolotājs Jānis Cīrulis atklāj, ka viņa audzēkņu sasniegtie panākumi nav pārsteigums, jo skolēni regulāri trenējas, piedalās sacensībās un uzrāda labus rezultātus.


"Mūsu skolas stadionā ir kvalitatīvs skrejceļš, skolā ir laba sporta bāze. Skolas vadības nostāja, ka maksimāli jādarbojas sportiskās aktivitātēs, veicina arī augstus rezultātus," vieglatlētu panākumus skaidro J.Cīrulis. Pedagogs pozitīvi vērtē arī jau par tradīciju kļuvušās Skolēnu porta spēles, kas katru gadu notiek Ogrē. Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas sportisti cenšas izmantot visas starpnovadu un arī valsts mēroga piedāvātās iespējas piedalīties sacensībās. Kā lielāko panākumu aizvadītājā mācību gadā J.Cīrulis min Ķeguma Komercnovierziena vidusskolas izcīnītās sudraba medaļas Latvijas skolēnu 72.spartakiādē "Vidusskolu kauss" volejbolā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43847

2019. gada 10. maijā, 15:03, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet