Atgriezties pie raksta

Mācību gada izskaņā – Olimpiskā diena Foto Rezultāti

15.maijā Ogres novada Sporta centra stadionā norisinājās Olimpiskā diena, kurā piedalījās Ogres, Lielvārdes un Ķeguma izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi.

Olimpiskā diena sākās ar atklāšanas ceremoniju un Latvijas valsts himnas atskaņošanu. Skolēnus un viņu pedagogus uzrunāja Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga atgādinot, ka Olimpiskā diena ir mācību gada pēdējais Skolēnu sporta spēļu pasākums un novēlēja izbaudīt šo dienu, lai rudenī atkal visi enerģiski un spara pilni atsāktu skolas gaitas un piedalīšanos sacensībās.


Olimpiskajā dienā piedalījās teju 300 dalībnieku, kuri sacentās dažādos sporta veidos. Kā ierasts, Olimpiskā diena sākās ar pretstafetēm. Skolēni varēja izmēģināt savus spēkus arī atspoles skrējienā, orientēšanās labirintā, futbolā, volejbolā, strītbolā, florbolā, šaušanā, pievilkties pie stieņa vai uzspēlēt dambreti. Arī šogad notika rāpošanas sacensības, kas pērn Olimpiskās dienas programmā tika iekļautas pirmo reizi.


Tradicionāli Olimpiskajā dienā notiek arī Jauno satiksmes dalībnieku forums, kurā iemaņas velosipēda vadīšanā satiksmes noteikumu pārzināšanā demonstrē 4.-5.klašu skolēni.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43874

2019. gada 15. maijā, 17:21, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

sporto • 2019. gada 16. maijā, 10:06
jauki, ka bija gan skriešana, gan volejbols, gan basketbols, gan florbols, gan futbols, gan pievilkšanās, gan šaušana, gan dambrete, gan rāpošana, gan orientēšanās.
rāpotava • 2019. gada 15. maijā, 20:44
mēs esam vareni un varam kļūt par dižāko rāpotāju valsti!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet