Atgriezties pie raksta

Ogrē mācību gadu noslēdz sportiski Foto

Mācību gada noslēguma pasākums "Mēs esam vasara" sestdien Ogres skolu skolēnus, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un sportistus pulcināja kopā.

Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu velobrauciens Brīvības ielā, Ogrē, sākās no skulptūras "Baltā Cielava". Velosipēdisti uz starta vietu ieradās ļoti savlaicīgi un nepacietīgi mīņājās, gaidot starta signālu. Policisti uz motocikliem brauciena priekšgalā, apturēta automašīnu kustība un visa iela līdz pat Krasta laukumam ir mazo sportistu rīcībā. Braucienu noslēdz policijas automašīna. Kurš var atteikties no tāda piedzīvojuma?


Piedzīvojumu netrūka arī Ogres 1.vidusskolas stadionā, kur norisinājās dažādas sporta stafetes ģimenēm ar bērniem. Arī Ghetto Basket Ogres posms bija plānots ar dažādām aktivitātēm bērniem un jauniešiem.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis Ghetto Basket spēles atklāja sakot: "Mēs mīlam basketbolu! Un mēs to parādījām, kad Ogres komanda ieguva 3.vietu Latvijas čempionātā. Urā! (Aplausi) Bet šī uzvara ir visa kopējā Ogres uzvara. Ja mēs viens otru atbalstīsim, mūsu sasniegumi būs lielāki!"


E.Helmanis pateicās Ogres novada Sporta centra direktorei Dzirkstītei Žindigai, viņa savukārt vēlēja visiem būt aktīviem un labi pavadīt dienu! 


Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, uzrunāts Ogres 1.vidusskolas sporta laukumā, sacīja: "Ir lietas, kas jau iedzīvojas kā tradīcijas. Jācer uz labu laiku, un tad viss notiek. Jo vairāk redzam ģimenes, kas kopā sporto, priecājas un dejo, tas ir galvenais, ko pašvaldība var gribēt. Un ar katru reizi ir vairāk. Tas jau ir galvenais!"


Ogrēniešu ģimeni 4 cilvēku sastāvā – Andra (mamma), Imants (tētis) un Keita un Agita (meitas) uz mācību gada noslēguma pasākumu ieradušies kopā un nostājušies garumgarā gaidītāju rindā, lai vismaz kāds no ģimenes izbaudītu nobraucienu ar trosi pār upi.


"Šodien te ir jauki, tikai jābūt gribēšanai un drosmei visur piedalīties," teic Andra.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/43953

2019. gada 26. maijā, 00:05, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to > zilais kalns • 2019. gada 27. maijā, 11:17
es teiktu, ka te drīzāk kādam problēmas ar pašsludinātajiem principiem, ja reiz ir draudzīgs ar Ušakova čomu Elbakjanu
> zilais kalns • 2019. gada 26. maijā, 23:03
Neesi bišku saspiedies?
zilais kalns • 2019. gada 26. maijā, 17:44
23 bildē kārtējais pierādījums par nesaraujamo TB/VisuLatvijai draudzību/sadarbību ar Saskaņas cilvēkiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet