Atgriezties pie raksta

Madlienas futbola kausā uzvar suntažnieki

1.jūnijā Madlienas pagasta stadionā norisinājās biedrības "Saules Avots" rīkotais turnīrs "Madlienas futbola kauss 2019" vīru futbolā, kurā piedalījās 3 komandas no Madlienas, Ķeipenes un Suntažu pagastiem.

Sacensībās uzvarēja komanda no Suntažu pagasta "Suntaži", aiz sevis atstājot "Vāks" (Ķeipenes pagasts) un "Harijs Poters un mazo brigāde" (Madlienas pagasts).


Biedrības "Saules Avots" rīkotajā turnīrā komandas izspēlēja vienas grupas turnīru. Spēles laiks bija 2 reizes pa 20 minūtēm. Kā pirmās cīņu uzsāka komandas "Vāks" (Ķeipenes pagasts) un "Harijs Poters un mazo brigāde" (Madlienas pagasts), spēles gala rezultāts 4:1. Otrās spēles "Vāks" (Ķeipenes pagasts) un "Suntaži" (Suntažu pagasts) gala rezultāts 1:8. Trešā spēle "Harijs Poters un mazo brigāde" (Ķeipenes pagasts) un "Suntaži" (Suntažu pagasts) noslēdzās ar rezultātu 0:9. Kā rezultātā vietu sadalījums ir:


1. vietā "Suntaži" (Suntažu pagasts): Normunds Sīlis, Mārtiņš Ungurs, Kārlis Līcis, Matīss Valners, Patriks Valners, Jānis Valners, Toms Tarasovs, Edgars Praličs un Jānis Mačs.


2. vietā – "Vāks": Atis Āboliņš, Edgars Inde, Mareks Beļinskis, Rihards Vītoliņš, Nauris Puriņš, Dāvis Tobiass, Zigmunds Šteins, Ivo Kalniņš, Mārcis Lapsa un Edvīns Plečs.


3. vietā "Harijs Poters un mazo brigāde": Emīls Smilškalns, Kristers Sams, Ralfs Bite, Krists Reinards Zariņš, Normunds Puriņš, Māris Kivkucāns, Alens Puriņš un Raivo Zanders.


Par turnīra vērtīgāko un rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts komandas "Suntaži" (Suntažu pagasts) spēlētājs Patriks Valners.


Īpaši vēlamies pateikt paldies mūsu atbalstītājiem Madlienas pagasta pārvaldei un Madlienas vidusskolai.


Uz tikšanos Madlienā!


Biedrība "Saules avots" izveidota 2010. gadā un apvieno vairākus desmitus Madlienas pagasta iedzīvotāju. Biedrība organizē dažādus sporta un novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas pasākumus. Tās mērķis ir veicināt jauniešu un sabiedrības aktivitāti un līdzdalību teritorijas ilgtspējīgā attīstībā.


 Informāciju sagatavoja biedrība "Saules avots"


Foto ogresnovads.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44028

2019. gada 7. jūnijā, 16:55, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

skats no malas • 2019. gada 10. jūnijā, 07:49
Suntaži malači! Normund, Matīss, Patrik un Jāni - es par Jums!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet