Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldība pateicās sportistiem par sasniegumiem VIII Jaunatnes Olimpiādē Foto

Vakar, 15. jūlijā, Ogres novada pašvaldības domes vadība pateicās Ogres novada sportistiem par augstajiem sasniegumiem Latvijas VIII Jaunatnes Olimpiādē, kura norisinājās Jelgavā no 5. līdz 7. jūlijam. 

Ogres novada sportisti kopā izcīnija 13 godalgotas medaļas -septiņas zelta, divas sudraba un četras bronzas medaļas, tādejādi ļaujot 63 pilsētu un novadu konkurencē Ogres novadam ieņemt 7. vietu iegūto medaļu kopvērtējumā, kā arī 1. vietu starp novadiem.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis pateicās visiem sportistiem, kas iguldīja darbu un atdeva savus spēkus, lai pārstāvētu Ogres novadu. "Mēs parādījām, ka esam stipri un varam būt labākie. Liels prieks, ka jaunieši ir gatavi cīnīties un aizstāvēt savu pilsētas vārdu. Tas ir kopējais cīņas gars - esam apzinājuši Ogri kā vērtību un spējam parādīt ļoti labu rezultātu. Tas arī liecina, ka mums ir labi treneri, laba infrastruktūra, laba un pateicīga sporta vide. Mēs ceram, ka neapstāsieties uz sasniegto, bet iesiet tālāk!" novēlēja E.Helmanis.


Lielu paldies domes priekšsēdētājs teica arī Ogres novada sporta centra (ONSC) direktorei Dzirkstītei Žindigai, atzīmējot: "Redzamā aisberga daļa esat jūs - sportisti, bet ir arī neredzamā daļa – tie ir jūsu ir vecāki un treneri, kas palīdz jums tos sasniegt, tāpēc vienmēr svarīgi atcerēties arī šo neredzamo daļu."


ONSC direktore Dzirkstīte Žindiga pateicās sportistiem, kā arī pašvaldības vadībai par atbalstu - finansējumu, sporta bāzi un to attīstību, kas nozīmē, ka pašvaldība domā par iedzīvotāju veselību un aktīvu dzīvesveidu, atzīmējot ka arī turpmāk tiks darīts viss iespējamais, lai varētu veiksmīgi pārstāvēt Ogres novadu.


Par organizatorisko darbu Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētaja vietnieks Gints Sīviņš pateicās ONSC Sporta attīstības darba organizatoram Andrim Kraujam un ONSC sporta projektu koordinatorei Gerdai Krūmiņai.


Pasākumā par iegūtajām godalgām pateicības saņēma:


Ilze Ojere - sudraba medaļa svarcelšanā;


Ģertrūde Grjunberga - 2 bronzas medaļas peldēšanā (100 metru un 200 metru brasā);


Ralfs Prancāns – zelta medaļa karatē;


Pēteris Andrejs Preisis - zelta medaļa karatē;


Reinis Jurka - 3 zelta medaļas airēšanā;


Santa Stepulāne - 2 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas mākslas vingrošanā.


"Pašvaldības galvenais uzdevums dod iespēju strādāt. Ja šī iespēja tiek dota, tad arī būs labi rezultāti," tā E.Helmanis pēc sportistu sveikšanas.


 


Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.


2017. gadā Latvijas Jaunatnes Olimpiāde notika Cēsīs, 2015. gadā Olimpiādes dalībniekus uzņēma Valmiera un Cēsis, 2013. gadā Olimpiāde norisinājās Ventspilī, 2011. gadā – Jūrmalā, bet Valmiera Olimpiādes dalībniekus uzņēma 2009. gadā. Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde notiek reizi divos gados.


 


Saistītie raksti:


Ogres novads VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē kopvērtējumā ieņem 7.vietu Foto (precizēts) 


VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē piedalīsies 59 sportisti no Ogres novada


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44247

2019. gada 16. jūlijā, 09:15, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet