Atgriezties pie raksta

Ogres jaunie handbolisti izcīna bronzu Bulgārijā

Pagājušajā nedēļā Ogres novada Sporta centra 2005. gadā dzimušo handbolistu komanda savu treneru Natālijas Kudrjavcevas un Andra Sosnara vadībā devās uz Bulgārijas pilsētu Primorsku, kur piedalījās starptautiskā turnīrā "Atlant’ 2019", sacenšoties ar vienaudžiem no Izraēlas, Bulgārijas un Ukrainas. Spraigās spēlēs jaunie ogrēnieši izcīnīja trešo vietu un bronzas medaļas.


 

Turnīra pirmajā dienā Ogres handbolistiem izdevās ar 17:13 pieveikt spēcīgo Izraēlas komandu. Spēles pirmais puslaiks aizritēja punkts punktā, vadībā izvirzoties te vienai, te otrai komandai, bet noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 9:9. Mača turpinājumā ogrēnieši, demonstrējot skaistu spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, izvirzījās vadībā un uzvarēja nepiekāpīgos pretiniekus ar 17:13. Labākais spēlētājs Ogres komandas rindās bija Marks Mavrins. Jau nākamajā dienā Ogres NSC komandai pretī stājās bulgāri.  Jau pirms cīņas bija skaidrs, ka tā nebūs viegla, jo bulgāri darīs visu, lai savās mājās uzvarētu. Lai arī spēles pirmais puslaiks vēl viesa cerības, ka mūsējie var cīnīties un uzvarēt, tomēr mača otrajā daļā ogrēnieši bija spiesti atzīt mājinieku pārākumu, piekāpjoties ar 18:25. Labākais Ogres komandas rindās bija Deniss Ignatjevs. Turnīru mūsu puiši noslēdza ar maču pret komandu no Ukrainas. Šajā spēlē Ogres NSC komanda piedzīvoja zaudējumu ar 17:23, bet turnīra tabulā ierindojās trešajā vietā, nopelnot bronzas medaļas.  Par uzvarētājiem kļuva mājinieki bulgāri, bet sudraba medaļas ieguva ukraiņi.


Ogres NSC komandas sastāvs: Adrijans Averjanovs, Gļebs Beluško, Vladimirs Černiškovs, Marks Mavrins, Ņikita Goļikovs, Deniss Ignatjevs, Georgs Sebastians Kerlins, Aleksejs Žarovs, Artjoms Morozovs, Marks Poladovs, Daniils Semenčenko un Artūrs Mikurenkovs. Treneri – Natālija Kudrjavceva un Andris Sosnars. Par labāko spēlētāju Ogres komandā atzina Gļebu Beluško, labākā vārtsarga godā Marks Mavrins.


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44274

2019. gada 19. jūlijā, 13:13, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet