Atgriezties pie raksta

Teku Taku rogainingam Meņģelē pieteikušās jau vairāk nekā 100 komandas

11.augustā noritēs "Teku Taku rogainings" - aizraujošas tautas sporta sacensības. Rogaininga organizatori ikvienu aicina uz Meņģeles apkaimi Ogres novadā, kur Meņģeles pagasta Tautas namā pulcēsies un sacentīsies vairāki simti tautas sporta cienītāju no visas Latvijas un kaimiņvalstīm. Ieeja pasākumā no plkst. 9.00, starts - 11.00.

"Teku Taku rogainings" ir orientēšanās sacensības komandām 4 vai 8 stundu distancēs. Startā visas komandas saņem karti, kurā atzīmēti 50 kontrolpunkti dažādās interesantās vietās Meņģeles apkaimē. Distanci katra komanda saplāno pēc savām spējām un interesēm - var gan veikt garu distanci, cīnoties par uzvaru "Latvijas kauss rogainingā 2019", gan arī var kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem doties izzinošā skrējienā - pārgājienā.


 Pat to, ka šis tautas sports ir liels prieka avots pašiem dalībniekiem, liecina arī pieteikto komandu interesantie nosaukumi - 11.augustā tiksies" Skudras staigā mierīgi", "Meklējot mežam galu", "Horžices apriņķa hetmaņi", "Ķirši matos", "Laid mums tur laimē diet" un dažādas citas, kopā vairāk nekā 108 komandas.


Visus sacensību dalībniekus sagaida gardas pusdienas, uzvarētājus - plašs sirsnīgu dāvanu klāsts. 


Pasākuma nolikums atrodams www.rogaining.lv mājas lapā, informācija atrodama arī Teku Taku rogainins 2019 sociālajos tīklos. Pieteikšanās šobrīd iespējama, sazinoties ar biedrības Sporta klubs Teku Taku vadītāju Māri Bērziņu (maris.berzins@gmail.com).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44385

2019. gada 9. augustā, 09:28, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet