Atgriezties pie raksta

"Ogres vilki" izcīna "Salming Cup" kausu

Pagājušās nedēļas nogalē Ādažos norisinājās ikgadējais florbola turnīrs "Salming Cup". Turnīrā piedalījās sešas komandas: "KallSi" no Somijas, "Ķekavas Bulldogs", "FBK SĀC", "RTU/Rockets", "Saulkalne" un "Ogres Vilki" no Latvijas. "Ogres Vilkiem" šis bija noslēdzošais sagatavošanās posms pirms jaunās sezonas. Sacensības tika aizvadītas godam un izcīnīts turnīra čempiona kauss.

Turnīrā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur "Ogres Vilki" ar divām uzvarām: 8:2 pret "FBK SĀC" un 9:2 pret "Ķekavas Bulldogs kandidātiem" izcīnīja apakšgrupas pirmo pozīciju un automātiski iekļuva turnīra pusfinālā. Pusfinālā pretī stājās "KallSi" komanda no Somijas, kas tika pārspēta ar rezultātu 4:1.


Turnīra finālā "Ogres Vilkiem" pretī stājās pagājušā gada "Salming Cup" ieguvēji "FBK SĀC". Spēle bija spraiga un vēl pēc otrās trešdaļas vadībā bija "FBK SĀC", bet trešajā periodā piecu minūšu laikā "Ogres Vilki" parādīja raksturu un iemeta piecus bez atbildes palikušus vārtus, tadējādi svinot uzvaru ar 7:3.


Par "Ogres Vilku" un arī visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Markuss Januševskis ar 14 punktiem (7+7), komandā nākamie rezultatīvākie spēlētāji ar 5 punktiem bija Kristers Januševskis (4+1) un Stefans Roberts Dimza (2+3). Turnīra simboliskajā izlasē tika iecelti divi "Ogres Vilki" spēlētāji Markuss Januševskis un vārtsargs Edgars Engelberts, kura sniegums fināla spēlē ļāva kaldināt uzvaru.


Pēc fināla spēles "Ogres Vilku" treneris Jurijs Fedulovs teica: "Lielisks turnīrs pirms sezonas. Turnīra vērtība bija variēt ar taktiku, redzēt spēles izpildījumu, izdarīt secinājumus. Paldies komandai par cīņu un emocijām!" Jau šīs nedēļas nogalē startēs Latvijas 27. čempionāts florbolā, kur starp 12 "Elvi virslīgas" komandām jau trešo gadu startēs arī "Ogres Vilki" komanda. Ogrēniešiem pirmā čempionāta spēle notiks šo svētdien, 15. septembrī plkst. 18.00 Talsu Valsts ģimnāzijā, kur tiksies ar "Talsu NSS/Krauzers" komandu. Pirmā mājas spēle notiks 22. septembrī plkst. 18.00 Ogres 1. vidusskolas sporta zālē, kur tiksies ar "Kurši/Ekovalis" komandu no Liepājas. Aicinām nākt un atbalstīt komandu klātienē!


Florbola sporta klubs "Ogres Vilki" aicina bērnus un jauniešus uz florbola treniņiem. Treniņi notiek Ogres Valsts ģimnāzijas sporta zālē. Vairāk informācijas pie trenera Andra Vasioleka, tālr. 26555474.


"Ogres Vilki" komandu atbalsta Ogres novada pašvaldība, BSW Latvia, Autociems, Rozes Bode, Macron Latvia un minerālūdens Mangaļi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44639

2019. gada 10. septembrī, 11:11, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet