Atgriezties pie raksta

Rīgas čempionāta bronzu šogad izcīna Ogres handbolisti

Par Rīgas atklātā čempionāta handbolā bronzas medaļnieci jau ceturto rudeni pēc kārtas kļuvusi HK "Ogre", kas 15. septembrī O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē mazajā finālā ar 33:22 sagrāva ASK/LSPA handbolistus. Ogrēniešu rindās neapturams bija Rolands Ivanovs, kurš viens pats guva 14 vārtus.

Šoruden Ogres komanda galvaspilsētas čempionātā piedalās ar ļoti ierobežotiem spēlētāju resursiem. Arī šodien bronzas mačā HK "Ogre" galvenā trenera Andra Molotanova rīcībā bija tikai astoņi handbolisti, kamēr ASK/LSPA cīņā bija gatava sūtīt 12 handbolistus. Pirmajās desmit minūtēs nevienai no komandām neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru – vadībā izvirzījās drīz viena, drīz otra vienība.


7. minūtē divu vārtu pārsvaru ieguva ASK/LSPA (6:4), bet tad septiņus vārtus pēc kārtas iemeta ogrēnieši, 16. minūtē panākot jau 11:6. HK "Ogre" vadības grožus no rokām neizlaida vairs ne uz mirkli – pēc pirmā puslaika Ogres handbolisti atradās vadībā ar 20:11, bet spēles turpinājumā savu pārsvaru vēl nedaudz palielināja, svinot uzvaru ar 33:22 un nopelnot Rīgas čempionāta bronzas godalgas.


Nenoliedzami nopelni Ogres komandas panākumā bija Rolandam Ivanovam, kurš realizēja 14 no 16 metieniem, tostarp visus trīs soda metienus. Pa pieciem vārtiem HK "Ogre" labā guva Dzintars Dravnieks un Jurģis Strēlis, bet četri goli Arta Laganovska kontā.


HK "Ogre" - ASK/LSPA 33:23 (20:11)


HK "Ogre": Ivanovs 14/3, Strēlis 5, Dravnieks 5, Art.Laganovskis 4, Pozņaks 2, Sļusarevs 2, Ļebedevs 1.


HK "Ogre" sastāvs: Jānis Bauze, Dzintars Dravnieks, Jurģis Strēlis, Andris Pozņaks, Rolands Ivanovs, Arvis Laganovskis, Vladislavs Ivanovs, Artis Laganovskis, Reinis Sļusarevs, Artūrs Svārups, Jānis Noviks un Rolands Ļebedevs. Treneri – Andris Molotanovs un Natālija Kudrjavceva.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44703

2019. gada 16. septembrī, 17:44, Sports
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet