Atgriezties pie raksta

"Ogres Vilki" uzsāk jauno sezonu

Iepriekšējās nedēļas nogalē florbola kluba "Ogres Vilki" U12 komanda uzsāka savu startu Latvijas 26. čempionātā florbolā aizvadot divas spēles ar mainīgiem panākumiem.

Sestdienas rītā florbola kluba "Ogres Vilki" U12 komanda devās uz Inčukalnu, kur norisinājās pirmais Latvijas čempionāta sabraukums komandām U12 vecuma grupā. Pirmā spēle norisinājās pret


"Madona/Kalsnava" komandu, kas noslēdzās ar rezultātu 5:4 Ogres komandas labā. Rezultatīvākie spēlētāji šajā spēlē bija Rihards Avots un Raivo Kīsnics katram nopelnot 3 punktus (2+1), savukārt, mūsu vārtsargs Roberts Cakuls atvairīja 17 no 21 metieniem.


Otrajā spēlē “Ogres Vilki” komanda ar rezultātu 4:7 atzina labi zināmās "Rubene/KSS" vienības pārākumu. Arī šajā spēlē rezultatīvākais bija Rihards Avots ar 3 punktiem (2+1). Pēc divām nospēlētām spēlēm Ogres komanda atrodas 5. vietā deviņu komandu konkurencē čempionāta Austrumu divīzijā.


Savukārt, sestdienas vakarā "Ogres Vilki" virslīgas komanda devās uz Kocēniem, lai spēkotos ar vietējo "Rubene" vienību. Spēle bija gana nervoza, noraidījumiem bagāta abās komandās. Mājiniekiem bija iemesls satraukties, jo pagājušā sezonā “Ogres Vilki” tieši spēlē ar "Rubenes" komandu guva savu vienīgo punktu. Kaut arī ogrēnieši cītīgi elpoja pakausī pirmos divus periodus - pirmajam noslēdzoties ar rezultātu 2:2, otrajam 5:5. Un tikai 3 minūtes pirms spēles beigām mājinieki spēja iemest divus vārtus un nodrošināja sev uzvaru ar rezultātu 5:7. Par "Ogres Vilki" komandas vārtu drošību šoreiz rūpējās Pēteris


Stepītis, kurš atvairīja 28 no 35 metieniem. Rezultatīvākais spēlētājs "Ogres Vilki" komandā bija komandas uzbrukuma līderis Markuss Januševskis ar 3 punktiem (2+1). Viņš arī tika atzīts par komandas labāko spēlētāju šajā spēlē. Arī Mārtiņš Ansons atzīmējās protokolā ar 2 piespēlēm.


Pēc trīs nospēlētajām spēlēm "Ogres Vilki" komanda atrodas turnīra tabulas 10. pozīcijā. Šo sestdien Ogres komanda dosies uz Irlavu, kur tiksies ar vietējo "Irlava/Avant" komandu. Irlavas komanda šogad ir jaunpienācēja Elvi līgas komandu saimē. Arī viņi iesākuši šo sezonu ar trīs zaudējumiem un pašlaik turnīra tabulā atrodas vienu vietu zemāk par Ogri, jo ir sliktāka gūto/zaudēto vārtu attiecība. Spēle norisināsies 5. oktobrī plkst. 18.00 Irlavas sporta namā.


Šonedēļ cīņu uzsāks arī citas "Ogres Vilki" jauniešu komandas. Vispirms U14 komanda sāks ar viesošanos Ulbrokā ceturtdien, 3. oktobrī pie "FS Masters Black" komandas. Spēles sākums plkst. 17.45. bet brīvdienās U11 komanda dosies uz sabraukumu Saulkrastos, kur tiksies ar vietējo komandu "FBK SĀC", kaimiņiem "Lielvārde" un "Aizkraukles NSS" komandām.


Florbola klubs "Ogres Vilki" uzņem audzēkņus florbola komandā no 6 – 16. gadu vecumam. Treniņi notiek Ogres Valsts ģimnāzijas sporta zālē. Uzziņām var zvanīt trenerim Andrim Vasiolekam, tālr. 26555474.


"Ogres Vilki" Virslīgas komandu atbalsta Ogres novada pašvaldība, BSW Latvia, Autociems, Rozes bode, Macron Latvia, minerālūdens Mangaļi un Oxdog – florbolaveikals.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44810

2019. gada 30. septembrī, 15:27, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet