Atgriezties pie raksta

Ar rekordlielu lielu dalībnieku skaitu finišējis skrējienu seriāls "Apkārt Zilajiem kalniem" Foto

Svētdien, 6.oktobrī, dzestrā rudens rītā norisinājās skrējienu seriāla "Apkārt Zilajiem kalniem" noslēdzošā – 16. - kārta.

"Šajā sezonā bijusi ļoti liela skriešanas cienītāju atsaucība. No 245 dalībniekiem kāds pieveicis vismaz vienu kārtu. Tas ir vairāk nekā pēdējo desmit gadu rekords. Aktivitāte, protams, diezgan mainīga. Kad bija grūtākais kalnu skrējiens pie Zilo kalnu skatu torņa, tad bija 55 dalībnieki. Rudens posmā skrējiena dalībniekiem pievienojās jauniešu treniņgrupa "Noķer mani!" , tad vairākās kārtās pārsniedzām simts dalībnieku robežu. Jau no paša sezonas sākuma aktivitāte bija ievērojami lielāka nekā iepriekšējos gados. Cilvēkiem Ogrē patīk skriet," atklāj galvenā tiesnese Agnese Pastare.


Skrējienu "Apkārt Zilajiem kalniem" organizē Ogres novada Sporta centrs un Vieglatlētikas skola "Jūdze". Organizatoriem tiesāt palīdz arī dalībnieki, kuri šajā sezonā aktīvi skrējienā nepiedalās.


Skrējiena dalībnieki sadalīti dažādās vecuma grupās. Šogad dalībnieku vecuma diapazons ir ļoti plašs -  no 3 līdz 83 gadiem. Visvairāk dalībnieku ir jauniešu grupā, kuri arī ikdienā aktīvi trenējas, kā arī pieaugušo grupā no 20 līdz 40 gadiem. 


Lai cīnītos par vietu kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz desmit kārtās. "Mēs aicinām skrējējus piedalīties kaut vai dažās kārtās, lai izmēģinātu, iedvesmotos un nākamgad jau piedalītos visās kārtās no sezonas sākuma. Mums ir prieks par katru dalībnieku, jo šis ir Tautas skrējiens," norāda A.Pastare.


Šajā sezonā aizsākta jauna tradīcija – ar Ogres novada pašvaldības un Ogres novada Sporta centra atbalstu Ogrēnieša kartes īpašniekiem dalība skrējienā ir bez maksas.


Sezonas noslēgumā Ogres novada Sporta centrā notika svinīgā ceremonija, kurā tika apbalvoti katras vecuma grupas, komandu un visvairāk kilometrus noskrējušie dalībnieki.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/44870

2019. gada 7. oktobrī, 11:21, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Agnese Pastare • 2019. gada 9. oktobrī, 22:52
Paldies visiem skrējējiem par aktīvo līdzdalību šajā sezonā! Visiem, kas seko līdzi un gribētu skriet- mūsu skrējienā vecuma limitu nav, grupas šobrīd ir tādas, kā ir, jo galvenais ir skriešanas prieks! Vecākajā grupā par vietu uz pjedestāla var izcīnīt jebkurš, kurš noskrien 10 kārtas, nevajag baidīties no jaunākiem konkurentiem.. Iespējams, ka lielā dalībnieku skaita dēļ drīzāk sadalīsim jaunākās grupas.
Bobis - senioram • 2019. gada 8. oktobrī, 19:03
Nav problēmu piedalīties - tur šogad esot skrējuši no 3 līdz 83 gadus veci :)
Seniors • 2019. gada 8. oktobrī, 14:47
Ļoti jau gribētu piedalīties, bet diem|zēl nav tādas vecuma grupas - 75 līdz 80

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet