Atgriezties pie raksta

Ogres novada futbolistiem 3.vieta vasaras Vidzemes jaunatnes čempionātā

Oktobra sākumā, noslēdzās Vidzemes jaunatnes futbola čempionāta 2019. gada sezona, kurā Ogres novada sporta centra futbola trenera – Patrika Malvesa 2009. gadā dzimušo zēnu komanda aizvadīja savu pirmo sezonu jaunā 8:8 spēļu formātā, pārejot no sev tik ierastā 6:6. Kā atzīst treneris, tad šis gads  bija izaicinājums un jauna pieredze gan viņam kā trenerim, gan audzēkņiem.

Lai arī sezonas sākumā mūsu komandai neklājās viegli un pirmie spēļu sabraukumi tika aizvadīti ar mainīgām sekmēm, tomēr sezonas kopvērtējumā Ogres novada sporta centra futbolistiem izdevās uzrādīt atzīstamu sniegumu un izcīnīt augsto 3.vietu.


Sezona bija gana gara un spraiga, sabraukumi norisinājās no aprīļa līdz pat oktobrim, tāpēc jo īpaši liels prieks un lepnums par komandas sniegumu. 2009. gadā dzimušo zēnu komandā spēlēja: Gustavs Kvilūns, Mikuss Gračkovs, Roberts Andreļevskis, Māris Latatujevs, Maksims Kudrjavcevs, Linards Saveļjevs, Ņikita Latiševs, Daniils Petrovs, Kristofers Dāboliņš, Ivo Dauksts, Andrejs Semenčenko un Deniss Gafarovs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45060

2019. gada 28. oktobrī, 13:32, Sports
ogressportacentrs.lv

Jaunākie komentāri

Futbols • 2019. gada 30. oktobrī, 12:27
Apsveicu , malači .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet